Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Нагороди, а також буденне
Нагороди, а також буденне
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 10:32      Ромни, Сумська область
Розпочинати апаратні наради з приємного стає традицією міського голови П.І. Помарана. Цього разу в присутності керівників структурних підрозділів міськвиконкому, підприємств та організацій він вручив почесні відзнаки "Мати-героїня" Лідії Олександрівні Ковган і Ганні Григорівні Марченко, а також передав нагороду Парасковії Григорівні Каплун, яка не змогла взяти участь в урочис­тостях.

 

 

Ще одну приємну новину повідомив начальник ГУМГ М.Г. Кочерга. Завершився тендер на ремонт доріг міста. Його виграла Роменська філія "Облавтодору" (керівник І.О. Туник). Відновлюваних робіт потребує 7800 кв. м шляхового покриття. Виділено кошти на ремонт 3600 кв. м (перший транш вже надійшов), решту сподіваються отримати пізніше.

 

 

Тему продовжили доповіді про створення сприятливих умов життєдіяльності інва­лідів (цього року планується облаштувати пандусами сім установ, зокрема автовокзал, де роботи вже розпочалися), стан роботи зі зверненнями громадян у житлово-експлуатаційних організа­ці­ях (найбільше мешканці нарікають на стан м'яких покрівель і водопровід).

 

 

М.Г. Кочерга поінформував докладно про кожний об'єкт толоки. Найактуальніші - трав'яні газони, які потрібно підстригати. Розпочинається період боротьби з бродячими собаками. Неприємні моменти пов'язані з крадіжками рослин з міських клумб навіть у центрі Ромен, а також біля пам'ятників і на території центральної районної лікарні. Залишається лише сподіватися, що така участь не спіткає нові квіти, передусім чарівні канни, висаджені в місті нещодавно.

 

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення