Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Під час нересту рибалити заборонено
Під час нересту рибалити заборонено
Вісті Роменщини
Понеділок, 15 червня 2009, 07:16      Ромни, Сумська область
Наказом головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Сумській області № 16 від 10 березня 2009 року заборонено любительське рибальство на період нересту риби і розмноження інших водних ресурсів у всіх водосховищах з 1 квітня до 10 червня. У придаткових водоймах (непроточних за найнижчого рівня води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) - з 1 квітня до 30 травня.Заборонено будь-який лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої і другої линок з 1 квітня по 20 травня та з 1 вересня по 10 жовтня.

 

 

 
Про це знають любителі риболовлі, оскільки щороку  аналогічна інформація публікується у засобах масової інформації. Проте є громадяни, котрі вважають, що закон не для них писаний. Таких у квітні виявлено 35. У них вилучено заборонені знаряддя лову: сітки, екрани, ятери… Складено протоколи та передано справи на розгляд суду, де й визначать міру покарання згідно з чинним законодавством.Закликаю всіх берегти багатства водойм, не нищити природу.

Також запрошую орендарів ставків у разі виникнення питань стосовно зариблення водойм звертатися до працівників "Сумидержрибоохорони" тел. 8-097-434-78-52.

 

 

Олексій СУХОВ,
інспектор "Сумидерж-рибоохорони".
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop42
konotop42

Вхід на Ромни. інфоОголошення