Ромны. Romny. Ромни. інфо

Привітний «Азимут»
Вісті Роменщини
Середа, 12 серпня 2009, 10:27      Ромни, Сумська область

Літо - пора тих, хто полюбляє тепло, мріє зануритися в ласкаві хвилі. Але, передусім, це улюблена пора школярів, адже вона пов'язана з бажаним словом "канікули". Щороку їх привітно зустрічає міський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у профільному туристично-краєзнавчому таборі "Азимут" - країні пошуку, розваг та відкриттів.

 

Цього літа гуртківці поповнили чотири загони, емблемами яких стали не лише звичні відзнаки, а й екзотичні краватки, прикраси у волоссі. Щодня для дітей проводилися спортивні змагання, рухливі ігри, розважальні програми, конкурси, виховні заходи, екскурсії рідним краєм. У розвагах мали можливість взяти участь і батьки.

 

Протягом табірної зміни вихованці вдосконалили туристичні навички та вивчили історію рідного краю. Підсумком стала участь в обласних змаганнях із техніки туризму  серед команд учнів навчальних закладів системи Міністерства освіти і науки України, де роменці зайняли третє місце.

 

Денис МЯГКОВИЧ.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

26
26

Вхід на Ромни. інфоОголошення