Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Оперативно й по-діловому
Оперативно й по-діловому
Вісті Роменщини
Середа, 12 серпня 2009, 10:48      Ромни, Сумська область

Менше ніж за три години депутати розглянули всі питання порядку денного тридцять шостої сесії міської ради п'ятого скликання. Засідання, яке вів міський голова Павло Помаран, загалом пройшло в конструктивному руслі. Можливо, на оперативність позитивно вплинула і пропозиція Миколи Гусєва, підтримана іншими народними обранцями, про розгляд ряду земельних питань не спочатку, як передбачено регламентом, а в кінці, перед "різним". Бо, на жаль, траплялися випадки, коли депутати після прийняття необхідних їм особисто рішень (про передачу земельної ділянки у влас­ність і т.п.) залишали зал засідань й питання загальноміського рівня "зависали" через від­сутність кворуму.

 

На сесії затверджено звіт про виконання міського бю­джету за перше півріччя 2009 р. Прийнято з районного до міського бюджету асигнування на 2010 рік. Розглянуто хід виконання програми "Репродуктивне здоров'я нації до 2015 року в м. Ромни". Територіальному центру соціального обслуговування надане приміщення для розташування пункту прокату засобів реабілітації.

 

Встановлено розмір від­сотків, які має сплачувати замовник будівництва у міську скарбницю для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста - 10% загальної кошторисної вартості. А якщо це будівля закладу культури, освіти, медичного чи оздоровчого призначення, житло - лише 4%.

 

- Нині, в умовах економічних потрясінь, необхідно тимчасово припинити продаж землі, - запропонував Григорій Негреба під час розгляду питання про проведення експерт­них грошових оцінок земельних ділянок. - А то ми фактично віддаємо її за безцінь. Бо, коли затверджуємо експертну грошову оцінку землі, фактично продаємо ділянку.

 

- Люди мають право на придбання земельних ділянок і нам його не відмінити, - за­значив Андрій Жарий. - Інша справа - встановлення належної ціни за квадратний метр.

 

- Через нереалізацію земельних ділянок не виконується бюджет розвитку. Відповідно не вирішується ряд нагальних проблем, - наголосив заступник міського голови Юрій Литвиненко.

 

Майже щодо всіх ділянок прийнято рішення провести експертні грошові оцінки їх вартості. А вже при затвер­дженні експертної оцінки, напевно, йтиме мова про встановлення реальної ціни.

 

Дискусію викликало питання "Про соціальні гуртожитки для осіб, які потребують соці­ального захисту". З тим, що таке житло в місті має бути, погоджувалися всі. Проте, як наголошували депутати, запропонований проект рішення не лише позбавляє мешканців ряду гуртожитків права приватизації житла, а й суперечить чинному законодавству. Такої ж думки дотримувалася і начальник юридичного відділу міськвиконкому Наталія Дужак. Рішення не було прийняте.

 

Також народні обранці за­твердили розподіл техніки і обладнання, одержаних за проектом TAСIS, між організаціями-учасниками проекту, розглянули інші питання.

 

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop4
konotop4

Вхід на Ромни. інфоОголошення