Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Оперативно й по-діловому
Оперативно й по-діловому
Вісті Роменщини
Середа, 12 серпня 2009, 10:48      Ромни, Сумська область

Менше ніж за три години депутати розглянули всі питання порядку денного тридцять шостої сесії міської ради п'ятого скликання. Засідання, яке вів міський голова Павло Помаран, загалом пройшло в конструктивному руслі. Можливо, на оперативність позитивно вплинула і пропозиція Миколи Гусєва, підтримана іншими народними обранцями, про розгляд ряду земельних питань не спочатку, як передбачено регламентом, а в кінці, перед "різним". Бо, на жаль, траплялися випадки, коли депутати після прийняття необхідних їм особисто рішень (про передачу земельної ділянки у влас­ність і т.п.) залишали зал засідань й питання загальноміського рівня "зависали" через від­сутність кворуму.

 

На сесії затверджено звіт про виконання міського бю­джету за перше півріччя 2009 р. Прийнято з районного до міського бюджету асигнування на 2010 рік. Розглянуто хід виконання програми "Репродуктивне здоров'я нації до 2015 року в м. Ромни". Територіальному центру соціального обслуговування надане приміщення для розташування пункту прокату засобів реабілітації.

 

Встановлено розмір від­сотків, які має сплачувати замовник будівництва у міську скарбницю для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста - 10% загальної кошторисної вартості. А якщо це будівля закладу культури, освіти, медичного чи оздоровчого призначення, житло - лише 4%.

 

- Нині, в умовах економічних потрясінь, необхідно тимчасово припинити продаж землі, - запропонував Григорій Негреба під час розгляду питання про проведення експерт­них грошових оцінок земельних ділянок. - А то ми фактично віддаємо її за безцінь. Бо, коли затверджуємо експертну грошову оцінку землі, фактично продаємо ділянку.

 

- Люди мають право на придбання земельних ділянок і нам його не відмінити, - за­значив Андрій Жарий. - Інша справа - встановлення належної ціни за квадратний метр.

 

- Через нереалізацію земельних ділянок не виконується бюджет розвитку. Відповідно не вирішується ряд нагальних проблем, - наголосив заступник міського голови Юрій Литвиненко.

 

Майже щодо всіх ділянок прийнято рішення провести експертні грошові оцінки їх вартості. А вже при затвер­дженні експертної оцінки, напевно, йтиме мова про встановлення реальної ціни.

 

Дискусію викликало питання "Про соціальні гуртожитки для осіб, які потребують соці­ального захисту". З тим, що таке житло в місті має бути, погоджувалися всі. Проте, як наголошували депутати, запропонований проект рішення не лише позбавляє мешканців ряду гуртожитків права приватизації житла, а й суперечить чинному законодавству. Такої ж думки дотримувалася і начальник юридичного відділу міськвиконкому Наталія Дужак. Рішення не було прийняте.

 

Також народні обранці за­твердили розподіл техніки і обладнання, одержаних за проектом TAСIS, між організаціями-учасниками проекту, розглянули інші питання.

 

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

14
14