Ромны. Romny. Ромни. інфо

Не чекаючи "білих мух"
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 серпня 2009, 09:44      Ромни, Сумська область

Минулого вівторка на апаратній нараді в міськвиконкомі першим питанням порядку денного було "Про стан виконання рішення виконкому від 20.05.2009 р. "Про підготовку підприємств та організацій міста до осінньо-зимового періоду 2009-2010 років". Слово для інформації міський голова Павло Помаран надав Михайлу Кочерзі, начальнику головного управління міського господарства (ГУМГ).

 

Михайло Григорович досить детально проаналізував стан справ у всіх галузях, розповів, що робиться на різних ділянках. Зокрема, котельні міста підготовлені на 60%. Далі звучали конкретні цифри, квадратні та погонні метри, інформація про обсяги водо- і газопостачання. В усьо­му відчувалося, що керівник, як мовиться, володіє ситуацією конкретно й до дріб­ниць.

 

- У нас робота ведеться щоденно, стабільно, якісно, і "білі мухи" не застануть зненацька, - підкреслив доповідач.

Це, звичайно, похвально.

 

У всеозброєнні планують зустріти наступну зиму і керів­ники житлово-комунальних підприємств, закладів освіти та лікарень. Про це вони запевняли у своїх виступах.

 

Дискусійною була проблема будинку на вул. Прокопенка. Ні господар - КМП "Моноліт", ні ліквідатор цим об'­єктом не опікуються, а отже, він, виявляється, в такому разі нічийний. Міський голова дав доручення запросити на розмову згаданих відповідальних осіб і врешті-решт розірвати цей гордіїв вузол. Адже від їх байдужості потерпають люди, які там мешкають. Павло Помаран також висловив невдоволення неузгодженими діями райсанепідемстанції та ГУМГ. Одна сторона видала іншій припис, у якому санепідемстанція погрожує закрити сміттєзвалище, що на землях Пустовій­тівської сільради.

 

- Це вам не жарти, а досить серйозна справа, і про такі речі мають бути поінформовані керівники міста, - наголосив Павло Іванович. Він зажадав від заступників та керівників усіх служб предметно вивчити і до кінця тижня позитивно вирішити проб­лему.

 

Мова йшла також про ава­рійні дерева, ліквідацію заборгованості за всіма видами комунальних платежів, а також про благоустрій Ромен.

 

На нараді розглянуто й інші питання, внесені до порядку денного.

 

Федір ОСИКА.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Жюрі
Жюрі

Вхід на Ромни. інфоОголошення