Ромны. Romny. Ромни. інфо

Звернення
Вісті Роменщини
Четвер, 17 вересня 2009, 13:42      Ромни, Сумська область

Асоціація міст України та Українське товариство охорони природи запрошують взяти активну участь

у всесвітньому святі довкілля - акції "Чиста Україна - чиста Земля", яка триватиме 17-24 вересня

 

Ця акція - український вклад у кампанію "Робімо чистим світ" ("Clean up the world"), координатором проведення якої є Львівське регіональне відділення Асоці­ації міст України.

 

Всесвітній рух "Робімо чистим світ" розпочався наприкінці 1980-х років за ініціативою австралійця Іяна Кєрнара, який висловив протест засміченню Сід­нейської затоки. З 1993 року акція стала світовою й проводиться під патронатом Програми охорони довкілля при ООН. Сьогодні вона мобілізує мільйони людей із 130 країн, які разом очищають навколишнє середовище. Найважливіше, що учасники вчаться дбати про довкілля що­дня.

 

Метою акції "Чиста Україна - чиста Земля" є пробудження екологічної свідомості людини та ініціювання дій на користь довкілля, починаючи з прибирання сміття та селективного збору відходів до виконання довготривалих екологічних програм.

 

Сміття та забруднення не мають кордонів. А коли щось добре діється в окремому закутку планети, користь буде усім. Завдяки глобальним діям міжнародного руху у вересні десятки мільйонів людей різних рас, світоглядів єднаються в праці для добра всього людства. Організаторами проведення виступають органи місцевого самоврядування, підприємства, природоохоронні та екологічні організації, відділи освіти, школи, вузи, партії, церковні громади та ін.

 

Але головне - не прибирання, а зміна ставлення людей до рідного куточка Землі. Вони вчаться щодня дбати про довкілля, відповідати за місце, де народилися, живуть і працюють.

 

Темою цьогорічної акції залишається ліквідація стихійних сміттєзвалищ, за­провадження селективного збору відходів, озеленення населених пунктів. Перш за все пам'ятаймо: будь-які рішення, що приймає кожен з нас, мають вплив на довкілля.

Запрошуємо до участі в акції!

 

Юрій ЛИТВИНЕНКО, 

заступник міського голови,

голова Роменської міськрайорганізації

Українського товариства  охорони природи.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення