Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Наймолодшому селу області – вісімдесят
Наймолодшому селу області – вісімдесят
Вісті Роменщини
Четвер, 24 вересня 2009, 08:01      Ромни, Сумська область

"У Діброві нашій свято…" - дзвінкоголосо виводили чарівні дібрівчанки із однойменного ансамблю. Їм підспівували місцеві жителі та численні гості, котрі завітали на День села. Минулої суботи Діброві виповнилося вісімдесят років. Для людини вік поважний, а для населеного пункту, як мовиться - мить. Але й за цей період село і його мешканці пережили чимало: починаючи із заснування в 1929 році, довоєн­ної розбудови, дворічної окупації фашистськими військами, повоєнного відродження до непростого сьогодення… І в усі часи дібрівчани славилися працелюбністю, любов'ю до рідної землі, бажанням змінити життя на краще.

 

- День села - це свято, яке єднає громаду, дарує нагоду окинути поглядом, проаналізувати зроблене й досягнуте, намітити орієнтири для руху вперед. А мешканці Діброви завжди прагнули бути кращими і вам це вдається, - підкреслив голова райдержадміністрації Петро Кривогуз. - Символічно, що в День села відзначається і річниця визволення від фашистських загарбників, вшановується пам'ять тих, хто ціною власного життя звільняв Роменщину від ворога.

 

Очільник району нагородив почесними грамотами рай­держ­адміністрації та районної ради кращих працівників виробничої та соціальної сфер, подарував спортінвентар міс­цевій школі.

 

Пам'ятати про минуле й спіль­но громадою творити прекрасне майбутнє закликав земляків голова територіальної громади Петро Панченко.

Привітав зі святом від імені дирекції ДП "Нафком-Агро" Віктор Дяченко.

 

З неприхованою цікавістю не лише гості, а й місцеві слухали розповідь депутата сільської ради, завуча школи Володимира Кривогуза про минуле Діброви. Ілюструвала сказане підготовлена ним та його донькою Лілею фотовиставка "Гордість і слава Діброви - це її люди". Історія цього молодого села поза всяким сум­нівом заслуговує окремої публікації.

 

Не забули цього дня й про полеглих у боях за звільнення від ворожої навали цього чарів­ного куточка Роменського краю. До могил загиблих воїнів лягли букети квітів.

 

Гарного настрою додали музичні вітання творчих колективів із сусідніх Дзеркальки та Володимирівки. Дібрівчани теж, як  кажуть, не ударили ли­цем в грязь: виступи ансамблю "Дібрівчанка", місцевої поетеси Людмили Гирич, вихованців навчального закладу, дипломанта численних конкурсів, уч­ня Роменської дитячої музичної школи Валентина Коновала (котрий "і трішки наш, діб­рівського коріння") були нагороджені бурхливими оплесками.

 

Продовжили урочистості вік­торина "Що ти знаєш про своє село?", дискотека та фе­єрверк.

 

Павло КЛЮЧНИК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка

Вхід на Ромни. інфоОголошення