Ромны. Romny. Ромни. інфо

Протидія насиллю
Вісті Роменщини
Середа, 07 жовтня 2009, 09:29      Ромни, Сумська область

Постійно діюча комісія з питань координації зусиль та обміну інформацією щодо запобігання торгівлі людьми і вчиненню насильницьких дій ще у 2004 році об'єднала представників правоохоронних органів, галузі освіти, соціальних служб, громадських організацій.

 

Нещодавно відбулося її засідання, яке провів за­ступник міського голови Володимир Книга. Учасники зустрічі обговорили законодавчу базу в сфері попере­дження насильства в сім'ї та торгівлі людьми, а також перспективи створення кризового центру, куди могли б звернутися жертви насильства.

 

Начальник відділу сім'ї та молоді міськвиконкому О.О. Кревсун, зокрема, відзначила, що широкий спектр соці­альних служб міста cповна виконує майже всі завдання такого центру. Більш узго­джених дій потребує хіба що їх співпраця між собою та правоохоронцями щодо реєстрації родин, які потрапили в складні життєві ситуації.

 

Прототип кризового центру вже діє в рамках проекту громадської організації "Світ родини" (керівник Наталія Охріменко): консультації сімейного психолога можна відвідати щовівторка і щочетверга в приміщенні колишнього кінотеатру ім. Ленінського комсомолу о 18.00 год. або зателефонувати 8 (067) 752-54-50.

 

Випадків торгівлі людьми на Роменщині не зафіксовано.

 

За результатами обговорення прийнято рішення вивчити досвід "Світу родини", за необхідності залучити громадську організацію до створення кризового центру, провести спільні навчання соціальних служб і правоохоронців з питання протидії насиллю в родинах.

 

Денис МЯГКОВИЧ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення