Ромны. Romny. Ромни. інфо

Тисячі нових видань
Вісті Роменщини
Середа, 07 жовтня 2009, 09:33      Ромни, Сумська область

Задовольняючи духовні, культурні та освітні потреби жителів села, книгозбірні районної центральної бібліотечної системи розширюють інформаційні та сервісні послуги. Цього року за кошти районного бюджету придбано комп'ютери для трьох установ галузі. Поряд з новими технологіями - незамінна книга. Користувачі мали змогу ознайомитися з понад 3 тисячами екземплярів нових видань.

 

Велика вдячність усім, хто допоміг поповнити фонди бібліотек району, зокрема громадській організації "Дар" (М. Лаврик), "Роменському земляцтву" (Ф. Одягайло), О. Дроб'язку, П. Харченку, А. Ковтуну, М. Полуяну, Л. Грицай, ФГ "Урожай", СЗАТ ім. Щорса.

 

Бібліотекар - не просто професія, це покликання душі. Таке ставлення до власного фаху вважають своїм життєвим кредо і ветерани, і ті, хто робить перші кроки на бібліотечній ниві. Професійні ювілеї відзначили завідуючі Дібрівською бібліотекою - В. Кривогуз, Смілівською - Л. Римар.

 

Фахівці системи працюють з твердою вірою в те, що збудуться всі задуми і мрії. Адже з нами читачі, їхня віра і вдячність, що є запорукою успіху нашої справи і найвищою нагородою.

 

Наталія РИБАЧОК, 

директор районної централізованої бібліотечної системи.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

8
8

Вхід на Ромни. інфоОголошення