Ромны. Romny. Ромни. інфо

Уміння бути людиною
Вісті Роменщини
Четвер, 08 жовтня 2009, 07:51      Ромни, Сумська область

Щаслива доля дарувала життя Миколі Федоровичу Овсійку 7 жовтня 1949 року. Серед розкішної роменської природи промайнули його роки дошкілля. Вступив до першого класу школи № 11. Радісним і незвичайним був цей першовересневий день, найбільшою гордістю став мелодійний дзвоник у його руках, яким оголосив про початок навчального року з пліч брата-десятикласника.

 

Роки навчання плинули швидко. У вільний час ішов до річки, в ліс. Краса природи полонила душу і... віщувала долю.

 

З упевненістю вступив до омріяного навчального закладу - Львівського державного університету ім. І.Ф. Франка. Повернувся в рідне місто вчителем біології. З перших кро­ків освітянською нивою усвідомив: бути вчителем - не тіль­ки велика честь, а й велика відповідальність. У Миколи Федоровича немає двох однакових уроків. Тепло, добро, яке щедро сіє  серед своїх вихованців, проростає й дає плоди вдячності. Його учні несуть великою дорогою життя головну рису свого вчителя - уміння бути людиною.

 

М.Ф. Овсійка знаю багато років. Навчалася у школі, де він розпочинав педагогічну стежину. Пишаюся тим, що була його ученицею. Зустріч з ним вирішила й мою життєву долю - я стала учителем біології та хімії. Він - взірець високого професіоналізму педагогічної Роменщини, природжений лідер. Вміє працювати і з молодими, і з досвідченими вчителями, захоплюючи педагогічними ідеями. Спілкування з ним - це справжні уроки життя, людяності. Тож не випадково майже все життя обіймав керівні посади. З неспокійною вдачею, але розважливий. Вимогливий, але завжди готовий допомогти. Очолював шко­­лу № 1, працював ін­струк­­тором міського комітету партії з гуманітарних питань, головним спеціалістом, а згодом начальником відділу освіти.

 

Свідченням високої оцінки трудової діяльності М.Ф. Овсійка є державні нагороди: грамоти Міністерства освіти і науки України, нагрудні знаки - "Відмінник освіти України", "Василь Сухомлинський".

 

У людського щастя багато складових. Доля наділила Миколу Федоровича усім необхід­ним. Він - приклад доброзичливого ставлення до оточуючих, відповідальності, працелюбства, Людина з великої літери.

 

Нехай же ніколи не вичерпується Ваша енергія, Миколо Федоровичу, не згасає вогонь завзяття й невтомності. Многая Вам лєта, шановний Учителю.

 

Зінаїда ГОРБИК, 

начальник відділу освіти міськвиконкому.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Площа Свободи
Площа Свободи

Вхід на Ромни. інфоОголошення