Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ювілей музичної школи
Вісті Роменщини
Четвер, 08 жовтня 2009, 07:54      Ромни, Сумська область

Роменська дитяча музична школа цього року відзначає 55-річчя. Це - осередок високого мистецтва, який із задоволенням відвідують 367 школярів. З ними займаються 38 викладачів. Вихованці займаються не тільки індивідуально, кожен з них - учас­ник одного з десяти твор­чих колективів.

 

У минулому році 154 учні взяли участь у різноманітних конкурсах - від міського до міжнародного рівнів, де зайняли багато призових місць. На базі школи за підтримки відділу культури міськвиконкому проводяться регіональні конкурси, методичні конференції викладачів-піаністів.

 

Колектив освітньо-культурного закладу активно займається просвітницькою ді­яльністю: проведено 58 концертів та лекцій. Вихованці демонструють гарні результати на вступних екзаменах у вищі мистецькі навчальні заклади. Багато з них обрали музику своєю професією.

 

Викладачі розповсюджують свій досвід Сумщиною, зокрема знаний композитор В.Г. Манько презентував свій збірник творів на семінарах-практикумах викладачів шкіл естетичного виховання України у рамках всеукраїнського та міжнародного конкурсів.

 

Музична школа готується до державної атестації. Звичайно, матеріально-технічна база потребує покращення - позначилася криза культури, у якій галузь знаходиться вже кілька років. Але є у нас багато творчих та педагогічних напрацювань, завдяки яким викладачі естетично розвивають дітей, збагачують їх духовний світ, формують особистість, світогляд.

 

Користуючись нагодою, вітаю з минулим Міжнародним днем музики та Днем працівників освіти  всіх викладачів шкіл міста і району, колег-пенсіонерів та прихильників музичного мистецтва.

 

Тетяна ОХОТНИК, 

директор дитячої музичної школи.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

40
40

Вхід на Ромни. інфоОголошення