Ромны. Romny. Ромни. інфо

Щедра на добро
Вісті Роменщини
Вівторок, 27 жовтня 2009, 09:21      Ромни, Сумська область

У цю чудову золотаву пору відзначила всій ювілей чарівна жінка, яка схожа на щедру і прекрасну осінь, - Ольга Михайлівна Коломієць. Любляча мама, ніжна бабуся - за душевними якостями і вчителька - за покликанням…

 

Перший дзвоник, перший клас, перші батьківські збори… Все це залишилося далеко позаду, коли зовсім юною переступила вона поріг сільської школи в ролі учительки. Майже 40 років присвятила Ольга Михайлівна педагогічній діяльності. Кожен день учительського життя - це як виступ на театральній сцені. Але тут не відрепетируєш свою роль, а виконувати її треба досконало, уміло, професійно. Навкруги глядачі, критики.

 

Діти любили свою учительку за доброту, лагідність, а ще - за справедливість. Вони із захопленням дивилися на неї, коли до рук брала баяна і красивим дзвінким голосом починала співати чи то дитячу пісеньку, чи "Пісню про рушник".

 

Декілька місць роботи довелося змінити Ользі Миколаївні, слідуючи за місцем роботи чоловіка. Та де б вона не працювала, всюди зустрічали, а особливо проводжали її з любов'ю і шаною. Останні роки своєї долі пов'язала із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 5 м. Ромни. Три випуски малят відправила у добру путь. Про те, що це був Учитель з Великої букви, свідчать численні грамоти та нагороди. Ольга Михайлівна - відмінник освіти, має звання старшого учителя. Нині адміністрація школи частенько запрошує О.М. Коломієць виручити у скрутну хвилину (підмінити колег, що їдуть у відрядження, перебувають на курсах чи лікарняному).

 

Жвава, емоційна, енергійна вона завжди знайде слова підтримки для молодших колег, вислухає болі і тривоги тих, з ким більш як 12 років ділила радощі і незгоди учительського життя.

 

У ювілейний день Ольгу Михайлівну вітали сини, які є її гордістю, невістки, онуки, свати, друзі. Ми, колеги ЗОШ № 5, приєднуємося до всіх вітань і бажаємо цій надзвичайно сильній духом, красивій душею жінці сімейного затишку і душевного спокою. Нехай, шановна Ольго Михайлівно, Вас однаково радує пора всітанку і надвечір'я, нехай сонячно буде  у вашій оселі від усмішок дітей і онуків. Бажаємо, щоб рясним зорепадом до Ваших ніг стелилося здоров'я, благополуччя і достаток.

 

Валентина КАРНАУХ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юний орел
Юний орел

Вхід на Ромни. інфоОголошення