Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Левенець - молодець
Вісті Роменщини
Вівторок, 27 жовтня 2009, 09:48      Ромни, Сумська область

Володимир Іванович Левенець - людина доброї душі, порядний керівник, очолює локомотивне депо станції Ромни. Я вже неодноразово зустрічав на сторінках "Вістей Роменщини" добрі слова на його адресу і як колишнього депутата міської ради. Він, як кажуть, на своєму місці. Свого часу працював і я на залізниці. 52 роки складає мій трудовий стаж та один запис у трудовій книжці. Зараз - на заслуженому відпочинку, мешкаю на вулиці Піонерській.

 

Аж ось з настанням опалювального періоду виникла проблема. У системі трубопроводу виявилася повітряна "пробка". Запросив одних хлопців, інших, щоб допомогли усунути "гальмо". Вони подвигали плечима та й пішли собі. А старій людині вже холодно в помешканні сирої осі­н­­ньої пори.

- А ви до Левенця звер­ніться, ви ж залізничник, - порадили добрі люди.

 

Так і зробив. Володимир Іванович відразу відреагував. Прибув майстер виробничого цеху депо Олександр Григорович Царик. Він і випустив непотрібне повітря з трубопроводу. Зараз все працює відмінно. І в кімнаті, і на душі потеплішало. Я від щирого серця висловлюю вдячність В.І. Левенцю та О.Г. Царику за надану допомогу.

 

Іван ЛІСНИЙ, 

інвалід ІІ групи Великої Вітчизняної війни.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009