Ромны. Romny. Ромни. інфо

Багатьом сподобалося
Вісті Роменщини
Вівторок, 27 жовтня 2009, 09:49      Ромни, Сумська область

Біля Роменського коледжу СНАУ, що на вул. Горького, 56, завжди людно. Студенти, гості, візитери тощо. А ось 18 жовтня ц. р. в цьому мікрорайоні було ще жвавіше. Навчальний заклад проводив традиційний захід - "День відкритих дверей". Побувати в стінах відомого коледжу, ознайомитися з його матеріальною базою та ін. виявилося чимало бажаючих, особливо молоді, учнів шкіл. Саме на них і розраховує адміністрація та педколектив, адже країні потрібні молоді фахівці в галузі сільськогосподарського виробництва. Присутніх вразили святковість заходу, різноманітні виставки з діючими моделями та багато іншого цікавого.

 

Спілкуючись з гостями, директор коледжу О.В. Кисіль розповів про історію закладу, про те, що у 2011 році він відзначатиме 90-річний ювілей. Підкріпленням цьому став і відеофільм, відзнятий студентами та викладачами.

 

Свято закінчилося чудовим концертом, організованим аматорами сцени коледжу. Щоб детально розповісти про підготовку та реалізацію даного заходу, потрібно чимало місця й часу. І все ж не втримаюся, щоб сказати, що свято вдалося. Має певний результат і кропітка робота директора та викладачів з проведення професійної орієнтації серед учнів шкіл Роменського та інших районів Сумщини, а також сусідніх Полтавської та Чернігівської областей, з якими у нас здавна склалися добрі відносини. Зрозуміло, що не всі бажаючі змогли побувати на "дні відкритих дверей", але ми їх завжди раді зустріти в будь-який день, окрім вихідних. Доречно нагадати, що підготовчі курси до вступу на навчання в коледжі розпочнуться 25 жовтня цього року.

 

Наша адреса відома: м. Ромни, вул. Горького, 56, корпус № 1. Приймальна комісія.

 

Федір ЯРИШ,

завідувач відділення механізації сільського господарства.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфоОголошення