Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Прощупав дно Одра і Вісли
Прощупав дно Одра і Вісли
Вісті Роменщини
Середа, 28 жовтня 2009, 10:24      Ромни, Сумська область

16 вересня 2009 року минуло 66 років відтоді, як мешканці нашого краю зі сльозами на очах зустрічали своїх визволителів. Але пам'ять про ту довгоочікувану мить не померкла й сьогодні в серцях вдячних нащадків. Саме з нагоди цієї дати у Глинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено ряд заходів: покладання квітів до пам'ятників загиблим воїнам, зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни Григорієм Мусійовичем Королем, виставка квіткових композицій.

 

Роки, нелегкі життєві ви­пробування поклали на обличчя ветерана тінь невблаганної старості, але, зібравши рештки сил, він вкотре завітав на зустріч з учнями, цим самим прокладаючи місток пам'яті між загиблими на полі бою і нинішнім молодим поколінням. Війна залишила глибокий слід у серці Григорія Мусійовича. Свій бойовий шлях розпочав у 1941 році. Воював на території Росії, України, Польщі, Німеччини. Форсував річки Дніпро, Віслу, Одер. На фронті був зв'язківців. Брав участь  у штурмі Берліна.

 

Він - кавалер орденів Великої Вітчизняної війни І-го і ІІ-го ступенів, ордена Червоної Зірки. Груди героя війни прикрашають медалі "За відвагу", "За перемогу над Німеччиною".

 

Воїн-визволитель захоплено розглядав композиції "Пам'яті Катерини Зеленко", "Вдовам Роменщини", "Журавлі" та ін., які навіяли спогади про страшне воєнне лихоліття. З вуст дітей пролунали вірші та пісні на військову тематику.

 

Все далі й далі відходять від нас роки війни. Менше залишається живих ветеранів. Ми завжди пам'ятатимемо тих, хто ціною власного життя завоював нам свободу.

 

Наш обов'язок - дбати про солдатів перемоги, не чекати, доки вони звернуться з проханням, а йти до них.

 

Наталія ШВАЙКА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення