Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Техогляд закінчується 15 грудня
Техогляд закінчується 15 грудня
Вісті Роменщини
Середа, 28 жовтня 2009, 10:42      Ромни, Сумська область

Термін проведення державного технічного огляду закінчується 15 грудня поточного року. Станом на 10 жовтня його пройшли лише 61% транспорт­них засобів.

 

З метою вдосконалення роботи підрозділів Державтоінспекції щодо проведення державного технічного огляду, створення належних умов та скорочення витрат часу автовласниками під час проходження державного технічного огляду Міністр МВС Юрій Луценко доручив організувати в підпорядкованих підрозділах ДАІ прийом громадян з питань проведення державного техніч­ного огляду (6 днів на тиждень не менше 4 годин на добу) та встановити жорсткий контроль за його дотриманням.

 

При оформленні результатів державного технічного огляду в обов'язковому порядку потрібно долучити до матеріалів справи про проходження ДТО разом з документами, передбаченими підпунктами 5.1, 5.2 наказу МВС від 30.12.2008 р. № 703, копії таких документів:

 

- про уповноваження особи на представлення транспортного засобу на техогляд (нотаріально завірене доручення або тимчасовий реєстраційний талон);

- медичної довідки щодо придатності водія до керування транспортним засобом відповідної категорії;

- поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних засобів або документа, що підтверджує право на звільнення від страхування;

- у встановлених законодавством випадках дозволу на встановлення та використання спеціальних звукових і (або) світлових сигнальних пристроїв.

 

Також запроваджено жорсткий контроль за сплатою автовласниками накладених на них штрафних санкцій. У випадку виявлення заборгованості з оплати штрафів та відмови автовласника її погасити спільно з підрозділами державної виконавчої служби відкриватиметься виконавче провадження з подальшим примусовим затриманням транспортного засобу.

 

Особовий склад підпорядкованих підрозділів ДАІ зобов'язано при документуванні порушень, учинених водіями транспортних засобів суб'єктів господарювання, обов'язково робити в шляхових листах відмітку про факт порушення (вид порушення, стаття КУпАП, дата, місце, посада, прізвище, ініціали працівника ДАІ).

 

Прийом громадян з питань проведення державного техніч­ного огляду транспортних засобів здійснюється у приміщенні ДАІ у понеділок - з 13.00 до 17.00 год.; вівторок - з 8.00 до 15.00 год.; середу - з 13.00 до 17.00 год.; четвер - з 8.00 до 15.00 год.; п'ятницю - з 13.00 до 17.00 год.; суботу - з 8.00 до 12.00 год. Перерва з 12.00 до 13.00 год.

 

З 16 грудня власникам транспортних засобів, які не пройшли техогляд, загрожує штраф від 340 до 425 грн., за­тримання транспортного засобу та вилучення талона про проходження ТО (ст. 121 ч. 1 КУпАП).

 

Євген БУЛАВКО,

інспектор групи профілактики Роменського ВДАІ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення