Ромны. Romny. Ромни. інфо

Звернення
Вісті Роменщини
П'ятниця, 06 листопада 2009, 11:28      Ромни, Сумська область

 

Шановні жителі міста!

 

Нас усіх турбує ситуація, що склалася зі спалахом епідемії грипу в західних регіонах України.

 

2 листопада у виконавчому комітеті міської ради відбулося засідання координаційної ради щодо вивчення конкретних причин зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні ін­фекції із залученням профільних працівників відповідних служб.

 

Щоб запобігти розповсю­дженню гострих респіраторних захворювань, у місті відпра­цьова­но чітку систему контролю та профілактичних дій.

 

Доводжу до вашого відома, що згідно з рекомендаціями урядової комісії та розпорядження голови облдержадміністрації від 30.10.2009 р. № 604 з 2 по 29 листопада оголошуються канікули в усіх загальноосвітніх, поза­шкільних, інтернатних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах. Дошкільні заклади не працюватимуть, починаючи з 2 листопада, три тижні згідно з наказом начальника управління освіти і науки облдержадміністрації № 758 від 30.10.2009 р.

 

Крім того, на облік у виконавчому комітеті міської ради береться кожен аптечний заклад міста. Нами контролюватиметься забезпеченість необхідними медикаментами та медичними матеріалами, цінова політика, режим роботи.

 

За даними СЕС у місті перевищення порогового рівня за­хворюваності не відзначено, що дає нам право вести звичний для нас спосіб життя.

Однак кожен повинен пам'ятати: сьогодні надзвичайно важлива профілактика. Зокрема, у випадку захворювання в жодному разі не  слід займатись самолікуванням. У разі появи будь-яких симптомів: високої температури, кашлю, головного болю негайно звертайтеся до лікаря, і він визначить, чи супроводжувати вас дома, чи госпіталізувати.

 

У ЦРЛ та санітарно-епідеміологічній станції впроваджено цілодобову "гарячу" лінію. Подаємо телефони, за якими ви можете звернутися у будь-який час: 2-27-06, 2-14-83, 2-16-21.

 

За рекомендацією медичних працівників, бажано обмежити виїзди за межі міста, відвідання місць масових заходів, а до батьків прохання обмежити перебування дітей на вулиці.

 

Мною підписано розпоря­дження, яке передбачає ряд заходів для максимальної профі­лактики гострих респіраторних захворювань. Його виконання контролюватиметься дуже жорстко і мною особисто.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

027
027

Вхід на Ромни. інфоОголошення