Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ловися, рибко…
Вісті Роменщини
Понеділок, 16 листопада 2009, 08:54      Ромни, Сумська область

39 громадян, які ігнорували правила рибальства, затримано минулого місяця. У них вилучено заборонені знаряддя лову. Порушників буде притягнуто до відповідальності згідно з чинним законодавством. А це штраф у розмірі від двох до десяти неоподатковуваних міні­му­мів доходів громадян.

 

Забороняється застосовувати без дозволу органів рибо­охорони знаряддя та способи лову, не передбачені правилами рибальства, перебувати поблизу водойм з вибуховими чи отруйними речовинами, орга­ні­зовувати змагання з рибальства у період нересту, пересуватися на плавзасобах у заборонених зонах, вивозити чи ви­носити ри­бу, раків та ін. у біль­шій за добову норму вилову кількості. Хотілося б, щоб рибалок від браконьєрства стримувала не загроза покарання, а усвідомлене небажання завдати шкоди природі рідного краю.

 

У разі виникнення запитань звертайтеся тел. 067-542-99-30.

 

Олексій СУХОВ,

Вадим СТЕЦЕНКО, 

державні інспектори "Сумидержрибоохорони".

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення