Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Сивина в голову, коноплі – в чай!
Сивина в голову, коноплі – в чай!
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 листопада 2009, 11:16      Ромни, Сумська область

Не думав і не гадав 70-річний житель Коновалів, чим йому обійдуться нічні гуляння. Як і завжди, добре напідпитку самотній чоловік вирішив розважитися. Щоб далеко не ходити, обрав для своєї концертної програми сусідів - цілу ніч нецензурно погрожував фізичною розправою. Тільки рано-вранці люди викликали лікарів Першої обласної спеціалізованої лікарні. Разом зі швидкою до пацієнта прибув і співробітник міліції, щоб допомогти вгамувати порушника спокою. Дідусь, трохи протверезівши, дуже здивувався приходу таких гостей. Та ще більше здивувалися вони, коли побачили в будинку коноплі.

 

Затриманий пояснює, що не криючись вирощував рослину заради власного задоволення, мовляв, добре смакує в чаю. А про заборону такого захоплення навіть не здогадувався - "росте, то й нехай росте". Його щирість перевіряється правоохоронцями, а пристрасть до наркотику - лікарями.

 

Згідно із законодавством незаконне виготовлення, при­дбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років. Однак у даному випадку на вид покарання повинні вплинути різні фактори, передусім вік. Скоріше за все, дідусеві зі згубною звичкою "сві­тить" умовне покарання, а також примусове лікування від алкоголізму та наркоманії.

 

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського МВ зі зв'язків

з громадськістю та ЗМІ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

27
27

Вхід на Ромни. інфоОголошення