Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Відкритий турнір з боксу
Відкритий турнір з боксу
Вісті Роменщини
Середа, 25 листопада 2009, 08:53      Ромни, Сумська область

Міський голова П.І. Помаран взяв участь у від­критті першого від­критого турніру з боксу на призи ТОВ "Роменський завод продтоварів", який пройшов у спор­тивному комплексі ім. Володимира Окіпного.

У змаганнях взяли участь команди з Сум, Дружби, Ромен, Шостки, Путивля, Глухова, Трос­тянця, Конотопа, Полтави, Гадяча, Харкова, Чугуєва. Перше міс­це в загальнокомандному заліку поділили роменські та сумські боксери, друге посіла команда з Полтави, третє - з Шостки.

В особистому заліку переможцями та призерами стали Владислав Батіжевський (40 кг), Денис Рябчун (65 кг) - СЗОШ 1, Дмитро Дробоног (64 кг), Вадим Тимошенко, який також переміг у номінації "воля до перемоги" (64 кг) - Роменський коледж СНАУ та Дмитро Скиба (81 кг).

Переможці та призери турніру нагороджені медалями, кубками та цінними призами від генерального спонсора турніру - ТОВ "Роменський завод продтоварів" (генеральний директор О.І. Саєнко), а також грамотами відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому.