Ромны. Romny. Ромни. інфо

Борімося й переможемо
Вісті Роменщини
П'ятниця, 27 листопада 2009, 08:42      Ромни, Сумська область

На Сумщині, зокрема в Ромнах, організований і зареєстрований осередок політичної Всеукраїнської партії "Діти війни".

 

Ми, діти війни, сприймаємо нову організацію як сильну полі­тичну силу, оскільки в партії єдина мета - захищати, підтримувати, а також забезпечити виконання закону, який бу­ло прийнято в 2004 році за ініціативою Соціалістичної партії України. Зараз роменський актив докладає зусилля, щоб надати юридичну і моральну допомогу, контролювати доплату 30% до пенсії та надання інших пільг цій категорії населення в повному обсязі.

 

Наше покоління в голоді та холоді ліквідовувало післявоєнну розруху, дало друге життя заводам і фабрикам, підкоряло космос і підняло цілину в Казахстані, побудувало БАМ і Уренгой, атомні й гідроелектростанції та ін.

 

За інформацією головного управління пенсійного фонду України в Сумській області, станом на 1 липня 2009 року за рішенням судів у справах за позовами дітей війни виплачено надбавки до пенсії 1470 особам. В області 150 тисяч громадян мають статус дітей війни, з них 60 тисяч подали позовні заяви до суду за допомогою Соціалістичної партії України і партії "Діти війни".

 

Будемо й надалі боротися і перемагати.

 

Всі бажаючі включитися у боротьбу за наш добробут та права, а також подати заяви про вступ у партію, можуть звертатися тел.: 2-31-94, 2-31-21, 096-268-91-93.

 

Леонід МЧЕДЛІШВІЛІ, 

голова Роменського осередку партії "Діти війни".

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop11
konotop11

Вхід на Ромни. інфоОголошення