Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Чому я буду голосувати за Віктора Януковича?
Чому я буду голосувати за Віктора Януковича?
Вісті Роменщини
П'ятниця, 27 листопада 2009, 08:46      Ромни, Сумська область

Я більше двох років працював керівником головного управління міського господарства Роменської міської ради, займався комуналкою.

 

Час дуже швидко минає, нові події вносять корективи в наші уявлення про політику і полі­тиків. На жаль, ще частина виборців вірить цинічній брехні популістських заяв, спритній риториці. Правда, все менше вождів, "польових командирів" стало з'являтися на телебаченні. Може, вичерпалися брехливі аргументи, а може, когось-таки мучить совість, що не зняли депутатської недоторканності, не побудували професійну армію, бандитів не посадили в тюрми, а багаті так і не поділилися з бідними.

 

Частина "героїв революції" ще за рік до виборів кинули свого президента, продавши заодно і коаліцію, а тепер, мабуть, десь у пошуках нових технологій, як на примітивних "геть" і "ганьба" задурити голови громадянам, щоб знову спритно влитися у спішно створені блоки і вкотре проексплуатувати довіру людей.

 

Відчувається, що й своїм західним господарям вони вже не потрібні, бо нічого нового так і не придумали, як провести "майдан-2009" і висунути "леді Ю" кандидатом у президенти. На нові технології і декорації чи то грошей не вистачило, чи розуму. Бо вийняли старенький сценарій і прокрутили його з піснями замість того, щоб хоча б серйозні дискусії розгорнути, за свої недоліки, злодійські полі­тичні помилки покаятись публічно перед народом, за химери, які успішно розбудували, за суцільне блюзнірство, аморальність і зрадництво своїм же лозунгам.

 

Отже, не складається у мене уявлення про них як про потужну політичну силу, що орієнту­ється на європейський вибір,  печеться за народ і державу. Те, що було незвичайно у 2004, нині викликає тільки іронію, бо явно "зменшилися" політичні фігури і не такі вже красиві, яскраві, могутні. І бавляться, як казав класик, "політичною тріскотнею".

 

Український же виборець, хоча людина й емоційна, хоча і полюбляє масові веселощі з політичними зірками, вимушений таки зізнатися собі, що на шоу і обіцянках далеко не поїдемо, що життя в Україні на рівні слаборозвиненої країни, що люди збідніли у багато разів за всіма соціальними напрямками. Ми вже помріяли серцем, а треба включати розум, життєвий досвід, бо ніколи нас так цинічно не обдурювала влада, як за останні роки "свободи" від законів, моралі, совісті.

 

Телевізійна боротьба з кризами (м'ясною, бензиновою, нафтовою, економічною, а тепер ще й вірусною) - це лише театральні завіси злочинних дій, які призвели до них. Навіть не радіють жінки з приводу вбрання прем'єрки, на це вже ніхто не звертає уваги, бо "прин­цеса" з екрана продає підприємства, розбазарює державну власність, розвалює економіку, науку, освіту і культуру. Її Україна - країна занепаду, нескінченних боргів, полі­тичних сварок і партійних погроз усім, хто на порядку денному телеекрана.

 

У жодній цивілізованій кра­їні народ не дозволяє так глумитися над собою, тримати людей на жалюгідних пенсіях і  зарплатах, за їх рахунок вирішувати всі кризи, лишати надії на якісне медичне обслуговування, європейську освіту, доступні товари і послуги, захист конституційних прав і свобод, гарантоване майбутнє дітей і молоді.

 

Цифри і статистика - най­кращий аргумент. Згадаймо, що на початку 2005 року нова влада отримала від уряду В.Ф. Януковича темпи зростання економіки 10-12%, а в будівництві цей показник сягнув 20%. За наступні сім місяців уряд Ю.В. Тимошенко економічне зростання перетворив на спад. "Сини революції" так і не зумі­ли, а може, і не збиралися показати світу економічне чудо, соціальне процвітання, створити міцну, незалежну державу, про яку вони так солодко "ви­співували" на майданах, відволі­каючи декілька місяців підряд людей від роботи, учнів та студентів - від навчання. Вони втягли у свій небезпечний танок багато щирих і довірливих людей, не замислюючись, що прийде час відповідати за руйнацію, зубожіння народу, кримінальний розподіл держави. А коли починали придуману за океаном революцію, то про майбутнє навіть і не думали,  бо, мабуть, погано вчили історію в школі, а тому й не змогли проаналізувати гіркі уроки Паризької комуни чи Жовтневої революції. А головний урок такий: за королями народ відправляє на гільйотину і своїх револю­ційних вождів. Тож гратися з народом вкрай небезпечно для власного хорошого життя на політичній сцені.

 

Українці жорстоко поплатилися за "майданне" безглуздя. Удвічі зросла інфляція, повсюдне безро­біття, заморожено соці­альні стандарти, розпочалася економічна криза. Керівники країни разом з урядом примусили страждати весь народ через газові проблеми, комунальні неплатежі, недобросусідські від­носини з Росією. Люди у розпачі, просять милостиню на лікування своїх близьких і рід­них, бо вітчизняна медицина вже не в змозі виконувати свої функції. Сотні тисяч людей оплакують передчасно померлих від туберкульозу, СНІДу, наркоманії, онкозахворювань, бо всі державні програми цієї команди є просто черговим блефом.

 

Закриваються школи, амбулаторії, дитячі садки, магазини, вже давно не працюють сільські клуби, вимирає село, яке завжди забезпечувало Україні статус житниці. В цей час за спиною виборця йде розподіл територій, захоплення земель. Свої українці-демократи, як монголо-татарське іго, налетіли на рідну землю. Навіть церкви включилися у політичний галоп, забувши про своє призначення, освячуючи кримінальні дії і наміри можно­владців.

 

Я буду голосувати за Віктора Януковича, бо вірю, що тільки він може створити систему соціального партнерства, відродити добросусідські відносини з усіма країнами доброї волі, відновити повагу до культур, народи яких проживають в Україні.

 

Віктор Федорович - людина, яка сама пройшла через іспити владою, через тріумфи і переслідування, зміцнилася в опозиції. Тому не на словах, а на ділі він забезпечить дотримання свободи слова, верховенства права, загальнолюдських цін­ностей. Я вірю, що тільки В.Ф. Янукович об'єднає український народ, поверне йому почуття історичної значимості, національної гідності, повагу до України в світі.

 

Яків ЗУБАН, 

пенсіонер.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

06
06

Вхід на Ромни. інфоОголошення