Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ні дня без наркоти
Ромни Данкор
Понеділок, 30 березня 2009, 12:22      Ромни, Сумська область

Останнім часом працівники міліції щодня фіксують випадки виявлення і збуту наркотиків.

 

Як розповіла помічник начальника міліції по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Наталія Войтенко, тільки за останній тиждень в ході оперативних заходів фіксували не менше одного факту вилучення наркотиків кожного дня. Під час особистого огляду 30-річного непрацюючого громадянина вилучили 600 г марихуани. У 44-річного чоловіка знайшли 20 мл розчину опію. Наївно сподівався засуджений Перехрестівської ВК 1978 року народження отримати разом з посилкою наркотики: 4 г марихуани вилучили при огляді передачі.

 

 

«Відзначилося» село Хмелів за кількістю виявлених наркоманів. 21-річний мешканець села тримав вдома цілий притон для виготовлення та вживання наркотиків. Його односелець тривалий час займався збутом марихуани. А ще 60-річний пенсіонер вдома тримав наркотики.

 

 

Помічник Роменського міжрайонного прокурора Ілля Резніченко зауважує, що середній вік сучасного наркомана – 14-16 років. Таку молоду людину наркотики ламають дуже швидко і залишають мало шансів на те, що підліток з власної волі припинить їх вживати. Молодь через легковажне ставлення до свого життя не помічає, як втягується у смертельно небезпечну гру – наркоманію. Масштаби проблеми наркоманії стають все більш катастрофічними і непередбачуваними.

 

 

Іванна Соловей

 

 

Врізка-зірочка

 

 

За вживання наркотиків законодавство України передбачає відповідальність у вигляді позбавлення або обмеження волі, арешт або штраф.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

"Доктор Шанс"

Вхід на Ромни. інфоОголошення