Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Зі скутера – у тюрму (ФОТО)
Зі скутера – у тюрму (ФОТО)
Ромни Данкор
Понеділок, 30 березня 2009, 13:01      Ромни, Сумська область

Водіння скутера у нетверезому стані призвело до ув’язнення.

 

Чому люди за кермом не завжди дотримуються правил дорожнього руху? В першу чергу, вони впевнені у своїй безкарності. А ще переконаність у тому, що покарати можуть будь-кого іншого. От тому у нас так багато водіїв сідають за кермо після випитої чарки і ще й демонструють на колесах різні «викрутаси».

 

 

28-річнй громадянин Молдови теж належав до цієї категорії. Він разом з приятелем після важкого трудового дня залили горючого не тільки у скутер, а й про себе не забули. А потім спокійно поїхали центральною вулицею міста. Наслідки виявилися цілком прогнозованими. З розгону хлопці в’їхали у металевий відбійник, який відмежовував проїжджу частину від тротуару. Як пояснив пізніше сам водій, він відчув, що скутером стало важко керувати і вирішив з’їхати на обочину, щоб це виправити. Але не встиг. Саме у цей момент і нагодилася на їх шляху металева конструкція. Після зіткнення пасажир скутера отримав перелом гомілки зі зміщенням та численні рвані рани.

 

 

Судово-медична експертиза відносить дані травми до категорії тяжких тілесних ушкоджень. Горе-«Шумахер» свою вину визнав повністю. Суд вирішив призначити йому покарання у вигляді обмеження волі терміном на рік. Між іншим, те, що водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, стало обтяжуючою обставиною. Довелося йому відшкодовувати і витрати на різні експертизи по даній справі – понад 900 грн.

 

 

Водії скутерів часто провокують аварії на дорогах. Скутеристи є мобільнішими за автомобілі і тому поводяться нахабніше. На жаль, їх не зупиняють ні збільшені суми штрафів за порушення, ні численні аварії з тяжкими наслідками. Нещодавно покарання прийшло і до іншого скутериста. 24-річний чоловік неодноразово був помічений за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Однак громадські роботи його зовсім не пройняли і їх призначення він не зрозумів. Тому далі пішла в хід «важка артилерія» - п’яницю затримали на 10 діб.

 

 

Іванна Соловей «Ромни Данкор»

 

 

Фото

 

 

 

Доїздився. Скутер після аварії.

 

 

Коментар  

 

Олександр Котляр, старший інспектор ДПС Роменського ВДАІ

 

 

У цьому році не було зафіксовано ще жодної аварії, яка сталася з вини скутеристів. Щоправда, в першу чергу це пов’язано з тим, що їх активний рух починається пізніше, коли потепліє. За минулий рік сталося 15 аварій за участю скутеристів, у 7 з них були потерпілі – загалом 8 осіб отримали травми різного ступеню тяжкості. Причина ДТП з вини скутеристів завжди одна – водіння у нетверезому стані. Щодо покарань, то дві справи ми направили до суду, який постановив покарати порушників 10 добами арешту і відбуванням громадських робіт. Сума штрафу за водіння скутером у нетверезому стані є більш ніж солідною, і навіть перевищує вартість самого скутера. З огляду на те, що більшість порушників є безробітними, як міру покарання обирають вилучення транспортного засобу або громадські роботи.

 

 

По темі

 

 

2550-3400 грн. доведеться сплатити за керування транспортним засобом у нетверезому стані. А в разі повторного затримання за те ж порушення ТЗ вилучають строком до 10 років.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop51
konotop51

Вхід на Ромни. інфоОголошення