Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Торгуєш у недозволеному місці? Тоді ми йдемо до тебе
Торгуєш у недозволеному місці? Тоді ми йдемо до тебе
Ромни Данкор
Четвер, 23 квітня 2009, 09:22      Ромни, Сумська область

ТоргівляМайже щодня по місту ходять працівники міліції, санстанції і відділу торгівлі з рейдами перевірок дотримання правил торгівлі. У випадку виявлення порушень торговця попереджають або накладають штраф.

 

 

Начальник дільничних інспекторів міліції Анатолій Лобода розповів, що питання торгівлі в недозволеному місці неодноразово піднімалося на зустрічах у міськвиконкомі. «Сесія міської ради повинна прийняти рішення про дозвіл або заборону торгівлі у тих чи інших частинах міста. І посприяти в облаштуванні місць для торгівлі. На ділянці біля магазину «Колосок» торгівля перед аркою заборонена. Але за аркою жодних умов для торгівлі не створено – там постійно їздять машини, немає прилавків. Всі бабусі, які продають городину, погоджуються, що торгують з порушенням санітарних норм, але для них не створено жодних умов. Хоча для багатьох бабусь це єдиний спосіб отримати певну добавку до мізерної пенсії. Дану проблему треба вирішувати по-іншому. Спочатку треба створити умови для торгівлі у дозволених місцях. За цим повинні стежити міськвиконком і управління міського господарства. До наших повноважень входить складання протоколів, а далі їх розглядають на адміністративній комісії. Вона в залежності від виду порушення попереджає або накладає штраф. Серед основних порушень – відсутність санітарних книжок, закінчення строку її дії, торгівля з рук. У цьому році ми виявили більше фактів порушень норм законодавства, склали 56 протоколів за поточний період. Взагалі, хочу відмітити, що люди намагаються торгувати з дотриманням закону, мають всі необхідні дозволи і довідки. А завдання правоохоронних органів – ліквідувати факт існування незаконної торгівлі. До всіх торговців хочу звернутися з прохання дотримуватися норм закону і вести торгівлю тільки у дозволених місцях».

 

То що ж виходить? Наш міськвиконком вирішив, що торгувати у недозволених місцях не можна. А от обладнати місця для нормальної торгівлі не здогадався. Та ще й поклав на правоохоронців дивну місію – карати порушників, котрі стали порушниками тільки через те, що роменський базар фізично не може вмістити всіх бажаючих там продавати, тобто заганяє людей у глухий кут. Чи не простіше було б поставити для бабусь прилавки? Пам’ятаю, що коли мером був Микола Лаврик, стихійні ринки дуже швидко зникли і ні в кого не виникало сумнівів про правильність такого рішення.

 

Іванна Соловей


 

Торгівля в заборонених місцях

 

Дилема. Тут торгувати не можна. А там, де можна, жодних умов не створили.

 

По темі

За 3 місяці 2009 року склали 56 протоколів, за половину квітня склали вже 11. Минулого року за 4 місяці кількість протоколів буда значно менша – 41.

 

Ще по темі

Згідно статей 159 і 160 адміністративного кодексу України за порушення правил торгівлі на ринках передбачено попередження або накладення штрафу. За торгівлю з рук у невстановлених місцях на порушника можуть накласти штраф або конфіскувати товар

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

25
25

Вхід на Ромни. інфоОголошення