Ромны. Romny. Ромни. інфо

Почуйте всі
Ромни Данкор
Четвер, 30 квітня 2009, 09:45      Ромни, Сумська область
Для кожної матері і батька головне – здоров’я власних дітей.

У наш вік тотального захоплення комп’ютерною технікою хвороби очей стають дуже актуальними. Вже 4 рік поспіль всеукраїнським фондом «Серце до серця» проводиться акція «Почуйте всі!». Цього року виручені кошти підуть на допомогу дітей з вадами зору.

 

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олена Кревсун розповіла, що в ході акції збиратимуть кошти на закупівлю обладнання для Сумської дитячої лікарні. На зібрану суму придбають апаратуру, якою пацієнти з вадами зору користуватимуться безкоштовно. «Волонтери, які збиратимуть кошти у спеціальні скриньки, будуть намагатися залучити максимальну кількість небайдужих, - розповіла Олена Олександрівна. Сподіваємося, депутати міської ради теж візьмуть участь в акції (планується, що волонтери прийдуть на чергову сесію міської ради). Також на загальноміських заходах волонтери теж будуть ходити зі скриньками і кожен бажаючий зможе зробити свій вклад у цю добру справу. Є певна недовіра до того, куди використають зібрану суму. Хочу всіх запевнити, що акція буде проходити прозоро і відкрито, процес підведення підсумків і підрахунку зібраної суми пройде у банку, де касир перерахує гроші і вся сума піде на рахунок дитячої обласної лікарні в офтальмологічне відділення».

 

Начальник центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Жогло додала: «Минулого року після завершення акції ми довго чекали, коли ж надійде обладнання. Це породило недовіру і побоювання, що гроші підуть не за призначенням. Але у грудні минулого року лікарня все ж отримала 2 апарати». Заступник міського голови Володимир Книга додав: «У кожній школі працюють волонтерські загони. У ході проведення акції можна буде перевірити їх дієздатність. До речі, вік волонтерів необмежений. Головне – бажання допомогти хворим діткам».

 

Обладнання надійде в обласну лікарню, де вищий рівень кваліфікації спеціалістів і більша кількість пацієнтів, ніж у районному закладі. Тобто більша кількість дітей отримає фахову допомогу.

 

Іванна Соловей

 

 

Почуйте всі

 

 З миру по нитці – хворим дітям буде лікувальне обладнання

 

Врізка-цифра

Більше 2 млн. грн. зібрали минулого року по всій Україні в ході проведення акції «Почуйте всі!»

 

По темі

Акція «Почуйте всі!» проходить вже 4 раз. Суми зібраних коштів на закупівлю лікувального обладнання для хворих діток переконує, що українці – співчутлива нація. Біда не завжди буває чужою, люди допомагають незалежно від рівня доходів. 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфоОголошення