Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Здорове життя – успіх буття
Здорове життя – успіх буття
Ромни Данкор
Вівторок, 05 травня 2009, 10:08      Ромни, Сумська область

Здоров’я – це стан певного, фізичного, емоційного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних вад.

 

Необхідно чітко знати про реальну небезпеку розповсюдження наркозалежності та СНІДу саме молоді. З чого все починається, які препарати є наркотичними і чи можна знайти потім вихід. Саме з такою метою в Роменському ЦПО та РТМ пройшов конкурс дитячих творчих робіт "Здорове життя – успіх буття". В конкурсі взяли участь всі загальноосвітні школи м.Ромни. В своїх творах вони висвітлили причини вживання наркотиків підлітками. Учениця 7-Б класу ЗОШ №4 Коваленко Аліна висловила свою думку в рефераті: "Підлітки шукають вихід із стресової ситуації, вживаючи наркотичні речовини. При дії наркотичних речовин розвивається внутрішнє оманливе відчуття приємності, комфорту, змінюється настрій, з’являється бажання повторити і як результат, формується наркотична залежність".

 

Учениця 10 класу СЗОШ №1 Кучковська Поліна: "Найстрашніше спостерігати, коли молода людина розуміє свою помилку лише на смертному одрі, а дороги назад уже немає! Коли юна душа, яка могла б зробити щось суттєве, чогось досягти в своєму житті приречена на смерть! І винна в цьому лише вона сама".

 

В ЦПО та РТМ для вихованців було проведено години психолога: "Жити в світі де є ВІЛ", тренінгове заняття  "ВІЛ / СНІД" для підлітків за програмою "Рівний-рівному", для дітей молодшого віку – "Перевір себе: що ти знаєш про СНІД". Випустили інформаційне повідомлення про СНІД у куточок для батьків.

 

Як каже практичний психолог ЦПО та РТМ Н.М. Грицай: «Від згубник звичок найбільше страждають діти та молодь. Тому інформаційно-пізнавальні заходи постійно проводяться в гуртках ЦПО та РТМ. Питання здорового способу життя на сьогодні є актуальним.»

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Виконком
Виконком

Вхід на Ромни. інфоОголошення