Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Давнє мистецтво – нові послідовники
Давнє мистецтво – нові послідовники
Ромни Данкор
Четвер, 07 травня 2009, 11:51      Ромни, Сумська область

боротьбаДля популяризації філософії Джиу-Джитсу у Ромни приїхав директор спортивного департаменту Української федерації Джиу-Джитсу, член всесвітнього товариства власників чорних поясів (WEBBS), володар ІІІ дану Гошен рю і ІІІ дану Бушинкан, інструктор кунг-фу школи «В’єтнамських тигрів», кандидат в майстри спорту СРСР по боксу, власник 1 кю традиційного дзю-до, старший викладач кафедри теоретичної підготовки фізичного виховання у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди Олександр Орлов.

 

 

«Вперше така масштабна подія проходить у маленькому місті, - поділився враженнями Олександр Орлов. Незважаючи на невелику кількість послідовників цього давнього виду боротьби у Ромнах, тут є великий потенціал і в майбутньому очікуємо збільшення бажаючих ним займатися».

 

 

Зараз Джиу-Джитсу у Ромнах – дуже молодий вид бойового мистецтва. Роменський інструктор Джиу-Джитсу Ярослав Демич керує різновіковою групою з 30 чоловік, серед них є і маленька дівчинка. Тренування тривають менше року, а вони вже брали участь у чемпіонаті України, де завоювали дві медалі.

 

 

Під час семінару, який проводився у спортзалі школи №3, всі його учасники мали нагоду поспілкуватись зі знаним і досвідченим сенсеєм, пройти атестацію, щоб отримати нові звання, а також разом з кореспондентом спостерігали за показовим виступом майстра Олександра Орлова та його учня, студента ІІІ курсу  Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, майстра спорту і багаторазового переможця всеукраїнських змагань, володаря І дану Бушинкан Юрія Гамалія.

 

 

Завдяки Джиу-Джитсу молодь міста має гарну альтернативу, як використовувати свій час та енергію – на комп’ютерні ігри та алкоголь, які шкодять здоров’ю, чи на спорт, який загартовує дух та дисциплінує.

 

 

Іванна Соловей

 

 

боротьба
 

 

Показовий виступ майстрів. Джиу-Джитсу вчить не агресії, а самозахисту

 

Довідка

 

Джиу-джитсу (яп. дзю-дзюцу) ( «м’яке мистецтво») — японське мистецтво рукопашного бою, яке включає кидки, больові захвати, вплив на нервові точки, удари, які застосовують самураї. Основний принцип Джиу-Джитсу — «піддатись, щоб перемогти» — направити силу противника проти нього самого, не опиратись їй, а лише направляти в потрібний і зручний бік.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел

Вхід на Ромни. інфоОголошення