Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Чого не вистачає для цивілізованості
Чого не вистачає для цивілізованості
Ромни Данкор
Четвер, 14 травня 2009, 09:44      Ромни, Сумська область
У минулий вівторок пройшла апаратна нарада, на якій говорили зокрема про контроль за дотриманням умов роботи на підприємствах, де є несприятливі умови праці. Начальник управління праці Юрій Скиба розповів, що було оглянуто 68 підприємств, на яких працює 3924 особи, з яких 2858 або 72% працівників мають право на пільги та відповідні відшкодування. Виявилося, що понад половини підприємств різних форм власності мають шкідливі та важкі умови праці. Робочі місця, на яких є шкідливі умови праці, заповнені на 80%, що й не дивно, якщо врахувати навантаження, яке доведеться там витримувати.

Зараз проводиться атестація робочих місць, при чому на ТОВ «Таланпром» та у локомотивному депо у ході перевірки виявили певні порушення, факти про які передано до прокуратури.  Говорили на нараді і про дотримання умов техніки безпеки. За перший квартал поточного року на виробництві було травмовано три особи (у дитячій музичні школі та ВАТ «Тракторозапчастина»). Таку ж цифру зафіксували і за минулорічний перший квартал. Законослухняний керівник підприємства повинен протягом доби повідомити про нещасний випадок, але часто цією вимогою нехтують, за що передбачена додаткова відповідальність у вигляді сплати штрафу в розмірі 136 грн. мінімально. 

 

 

Начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга повідомив про новацію у сфері сміття. Планують, що на контейнери встановлять кришки, аби воно не розліталось. Поки це буде пробним заходом для вибору оптимального варіанту для зберігання сміття без порушення санітарних норм. У такий спосіб хочуть облагородити вигляд нашого міста, аби воно стало ще ближче до культурної і чистої Європи. І нагадав всім присутнім: «Санітарні четверги ніхто не відміняв». А ще вголос помріяв про те, щоб підвищився рівень культури наших громадян і вони нарешті припинили кидати сміття собі та іншим під ноги. Безумовно, до повної цивілізації нам не вистачає саме нових баків…

 

 

Павло Памаран в черговий раз нагадав: «За спожиті послуги треба вчасно розраховуватись». В першу чергу він мав на увазі послуги теплопостачання. Всім відомо, що підготовка до наступного опалювального сезону вже почалася і щоб всі заплановані заходи втілилися в життя, треба стовідсоткова сплата споживачами за тепло. «Якщо ми не платимо за тепло, підприємство не зможе працювати у наступному сезоні».

 

 

Начальник відділу спорту Володимир Мельник доповів про створення всіх належних умов для участі молоді міста в обласних змаганнях з різних видів спорту. Наприклад, зараз діє 2 стадіони загальноміського користування, спортивні майданчики біля навчальних закладів міста, 3 майданчики зі штучним покриттям, спортивні та тренажерні зали. Хоча як а мене, саме спортивна галузь наряду зі станом доріг має більше проблем, ніж досягнень. Хотілося б, щоб їм приділили більше уваги і фінансів. Нагадаю, цього року у бюджеті міста закладено 752,7 тис. грн. на розвиток галузі, що значно менше минулорічної суми.

 

 

Іванна Соловей

 

 

Врізка-цифра

 

 

55% підприємств у Ромнах мають шкідливі умови праці

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел

Вхід на Ромни. інфоОголошення