Ромны. Romny. Ромни. інфо

Акція завершилась
Ромни Данкор
П'ятниця, 22 травня 2009, 11:37      Ромни, Сумська область
Ромни. АкціяМи вже повідомляли, що з 4 по 10 травня у місті проходила акція «Почуйте всі», завданням якої було зібрати кошти на закупівлю лікувального обладнання для дітей з проблемами зору у Сумську обласну дитячу лікарню. У Ромнах участь в акції взяли всі навчальні заклади, відділ сімї та молоді, центр позашкільної роботи, центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді, бібліотека і музична школа. Волонтерам вдалося зібрати 3655 грн. 73 коп. Цьому благородному заходу всіляко сприяв губернатор Микола Лаврик, певно саме тому вдалося зібрати набагато більше, ніж минулого року.

А от депутатський корпус не проявив активності. На одній із сесій міської ради висіла скринька, у яку можна було кинути будь-яку суму. Але до неї черги не було, на відміну від буфету з пиріжками та кавою. Але хай це буде на совісті наших обранців. А медичне обладнання вже закуплено і всі маленькі пацієнти зможуть ним скористатися безкоштовно.

 

 

Іванна Соловей

 

  

Ромни. Акція

  

Волонтери підраховують зібрану суму

  

 

Врізка-цифра

 

20 скриньок використовували для акції по збору коштів на лікувальне обладнання

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Міст
Міст

Вхід на Ромни. інфоОголошення