Ромны. Romny. Ромни. інфо

Спорт
Ромни Данкор
Понеділок, 25 травня 2009, 19:22      Ромни, Сумська область

Ромни. Теніс8 травня 2009  відбулась традиційна легкоатлетична естафета вулицями міста серед команд  учбових закладів міста, присвячена   Дню Перемоги.

Незважаючи на погодні умови,  учні загальноосвітніх шкіл та вищих навчальних закладів 1-2-х  рівнів акредитації  прийняли участь в естафеті, віддаючи дань поваги та пам'яті ,усім хто здобував перемогу у роки Великої Вітчизняної Війни. Зі словами привітання до  учнів   звернувся голова Ради ветеранів Шамрай Б.Ф., який побажав  усім здоров'я , миру та успіхів у житті.

Командні  місця розподілились таким чином:

1 місце серед ЗОШ І-ІІІ ступенів  виборола команда СЗОШ № 1,  2-е місце посіла команда ЗОШ № 11, 3-е місце виборола команда школи-інтернату ім..О.А.Деревської.

Серед ЗОШ І-ІІ ступенів – 1-е місце посіла команда ЗОШ № 8.

Серед. ВНЗ 1-2 рівнів акредитації 1-місце зайняла команда Роменського коледжу КНЕУ.

Команди - переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та грошовими призами відділу з питань фізичної культури і спорту  міськвиконкому.

Легка  атлетика

8 травня 2009  на міському стадіоні відбулись змагання з легкої атлетики серед учнів 5-х класів загальноосвітніх шкіл міста , присвячені   Дню Перемоги.

Хлопці та дівчата змагались з бігу на 60 метрів та легкоатлетичні естафеті.

В  естафеті  місця між  командами розподілились таким чином :

1 місце – команда СЗОШ № 1

2 місце- команда ЗОШ № 11

3 місце- команда ЗОШ № 5

Команди - переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та солодкими  призами відділу з питань фізичної культури і спорту  міськвиконкому.

Настільний теніс

9 травня 2009  в спортивному залі   Роменського МВ УМВС України в Сумській області пройшла Першість міста  з настільного тенісу , присвячена   Дню Перемоги , в якій взяло участь 22 чол.

Переможцями турніру  стали : Дмитренко Едуард , Татарніков Володмимир та Чумак Петро, які і були нагороджені грамотами  відділу з питань фізичної культури і спорту  міськвиконкому.

2 травня в м. Лохвиця відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений пам'яті воїна-афганця Юрія Горобця , за участю спортсменів з Сумської та Полтавської областей.

Успішно виступили в цих змаганнях спортсмени  нашого міста. Перше місце в жіночому розряді виборола Дмитренко Дар’я (ЗОШ № 11) , а серед ветеранів першим був Столяр Володимир, яки були нагороджені Кубками, медалями , грамотами та грошовими призами .

Самому молодшому учаснику турніру , яким став роменец  Татарніков Максим (2000 р.н.) від організаторів турніру було вручено Кубок  за активну участь у змаганнях .

Готував до змагань команду Усик С.А.

Ромни. Теніс

роменці Максим Татарніков, Дар’я Дмитренко та Володимир Столяр – учасники турниру.

Бокс

8-9 травня в м. Шостка відбувся відкритий обласний турнір з боксу, присвячений пам'яті тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба , в якому взяли участь  спортсмени клубу „Юність„ Роменського коледжу СНАУ.

У своїх вагових категоріях Батіжевський Владислав (СЗОШ № 1) та Тимошенко Вадим (коледж СНАУ) посіли другі місця.

У ваговий категорії 60 кг не було рівних Дробоног Дмитру (коледж СНАУ), якій зайняв 1-е місце. Дмитро  був визнаний самим технічним боксером  та нагороджений Кубком турніру за волю до перемоги.

Готував хлопців до змагань тренер Дмитренко Богдан.

Відділ з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому,  тренер з боксу Дмитренко Б. дякують за надану фінансову підтримку команді Голові спортивного клубу „Ромен” Карпенку Сергію Івановичу.