Ромны. Romny. Ромни. інфо

Статистика
Ромни Данкор
Понеділок, 01 червня 2009, 08:43      Ромни, Сумська область

Капітальні інвестиції

 

За минулий рік містом було освоєно 45,9 млн. грн., а районом – понад 162,6 млн. грн. капітальних інвестицій. Це значно менше об’ємів попереднього року. У Ромнах інвестицій поменшало в половину, в Роменському районі – на 28%. В основному це були надходження в будівництво та придбання машин та обладнання. Основним джерелом капітальних вкладень залишаються власні кошти підприємств.

 

 

Борги за комуналку

 

Рівень сплати за спожиті комунальні послуги становить 86% у Ромнах, а в районі споживачі навіть переплачують - 111%. Загальна сума боргу міських мешканців за житлово-комунальні послуги – 5160 тис. грн., 41% цієї суми становлять борги за опалення, по Роменському району – 512 тис. грн. (93% - борги за газ).

 

 

Заробітна плата

 

Середня заробітна плата становить 1365 грн. для міста і 1083 грн. для району. Порівняно з попереднім показником вона зросла на 11% і на 5% для Ромен та Роменського району

 

 

Іванна Соловей за матеріалами управління статистики

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

42
42

Вхід на Ромни. інфоОголошення