Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Покарання знайшло свого антигероя
Покарання знайшло свого антигероя
Ромни Данкор
Вівторок, 02 червня 2009, 09:52      Ромни, Сумська область

Минулого року темою публікації у нашій газеті став випадок угону навчального автомобіля ГАЗ 52, який є власністю Роменського ТСОУ.

Нагадаємо, тоді п’яний громадянин Погрібний вирішив використати державний автомобіль аби «покататися». Певно, він почував себе ображеним, коли інструктор з водіння зробив йому зауваження про його нетверезий стан. Саме в цей момент 26-річному чоловікові на очі потрапив ГАЗ 52, тож він не довго думаючи, сів за кермо і відправився на зустріч пригодам. На перехресті вул. Коржівська і Маяковського вантажівка зіткнулася з автобусом і обидва автомобілі отримали суттєві пошкодження. Загальна сума збитків склала 5360 грн. Чоловік вже не вперше мав проблеми з законом і навіть відбував покарання у вигляді позбавлення волі за аналогічний злочин. Обтяжуючою обставиною при винесенні судового вироку стало те, що на момент скоєння злочину чоловік перебував у нетверезому стані. Врахували на суді і те, що обвинувачений зізнався у скоєному і повністю визнав свою вину, а також добровільно відшкодував нанесені збитки. Остаточний вирок був таким – 5 років і 3 місяці позбавлення волі. 

 

 

Іванна Соловей
за матеріалами помічника прокурора Світлани Думал

 

 

Ромни. Угон

 

 

Наслідки п’яного водіння – більше 5 років позбавлення волі

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop43
konotop43

Вхід на Ромни. інфоОголошення