Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Не брудніть пейзажі літа!
Не брудніть пейзажі літа!
Ромни Данкор
Понеділок, 15 червня 2009, 08:15      Ромни, Сумська область
По дорозі з с.Плавинище до с. Сененкове, Роменського району, можна побачити безліч чудових, і дійсно чаруючих око краєвидів. Але, інколи вздовж  дороги трапляються «стихійні» смітники, які порушують  всю гармонію з навколишнім середовищем. Вважаю, початківцями, цього неподобства стали тутешні селяни, адже  приїжджі туристи не змогли б створити таке величезне  звалище.  

Я сподіваюсь на порядність жителів прилеглих сіл, і наполегливо прошу прибрати смітник з дороги, доки він не дістав величезного масштабу. А всіх Роменців, і особливо приїжджих влітку туристів закликаю бути більш обачними і охайнішими, щодо проведення свого відпочинку,  і от  тоді Ваші камери будуть знімати лише яскраві моменти туристичного життя. Тож, хай на них не буде сміття, а замість нього лишаються неперевершені пейзажі  нашого краю та Ваші щирі  посмішки…

 

Наталя Жмурко
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкові кульки
Святкові кульки

Вхід на Ромни. інфоОголошення