Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Ромни Данкор Не брудніть пейзажі літа!
Не брудніть пейзажі літа!
Ромни Данкор
Понеділок, 15 червня 2009, 08:15      Ромни, Сумська область
По дорозі з с.Плавинище до с. Сененкове, Роменського району, можна побачити безліч чудових, і дійсно чаруючих око краєвидів. Але, інколи вздовж  дороги трапляються «стихійні» смітники, які порушують  всю гармонію з навколишнім середовищем. Вважаю, початківцями, цього неподобства стали тутешні селяни, адже  приїжджі туристи не змогли б створити таке величезне  звалище.  

Я сподіваюсь на порядність жителів прилеглих сіл, і наполегливо прошу прибрати смітник з дороги, доки він не дістав величезного масштабу. А всіх Роменців, і особливо приїжджих влітку туристів закликаю бути більш обачними і охайнішими, щодо проведення свого відпочинку,  і от  тоді Ваші камери будуть знімати лише яскраві моменти туристичного життя. Тож, хай на них не буде сміття, а замість нього лишаються неперевершені пейзажі  нашого краю та Ваші щирі  посмішки…

 

Наталя Жмурко
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

1
1

Вхід на Ромни. інфоОголошення