Ромны. Romny. Ромни. інфо

ДАІ і діти
Ромни Данкор
Четвер, 18 червня 2009, 07:29      Ромни, Сумська область

Літо – пора року, коли діти потрапляють у найбільшу небезпеку бути травмованими на дорогах. Завдання всіх дорослих – зорієнтувати неповнолітніх учасників дорожнього руху про реальні загрози. У школах наприкінці навчального року вони проходили інструктаж з техніки безпеки на дорогах, але не всі запам’ятають почуті правила. На жаль, часто діти поводять себе безстрашно і навіть нахабно на проїжджій частині. Саме така поведінка і призводить до серйозних наслідків.

 

 

Працівники ДАІ на рівні з учителями та батьками приділяють увагу профілактиці дитячого травматизму. З цією метою школярам проводять екскурсії у відділенні ДАІ. Спочатку малеча відвідує автошколу, розглядає деталі автомобіля, буває у класі здачі екзаменів, місці проходження техогляду. А на закінчення діти наочно бачать, що може статися, якщо водій порушує правила: школярів ведуть на штраф майданчик, де знаходяться автомобілі після аварій.

 

 

Іванна Соловей
за матеріалами інспектора групи пропаганди Роменського ВДАІ Євгена Булавко

 

 

Фото

 

 

Діти є діти. Потік питань від них не припиняється

 

 

По темі

 

За минулий рік станом на 1 червня сталося 5 аварій, у яких постраждали діти. На 1 червня 2009 року така аварія була, на щастя, лише одна. Певно, нові штрафи все-таки діють

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop37
konotop37

Вхід на Ромни. інфоОголошення