Спорт
Новини міста
Середа, 03 грудня 2008, 10:40      Ромни, Сумська область

Гімнастика, дзюдо, настільний теніс

На Хмельниччині пройшов відкритий чемпіонат області зі спортивної гімнастики "Подільська осінь", у якому взяли участь понад 80 представників з Донецька, Рівного, Тернополя, Житомира, Новгород-Сіверського, Ромен та інших міст.

Вдало виступили гімнасти дитячо-юнацької спортивної школи нашого міста. Вітаємо призерів змагань: за програмою кандидатів у майстри спорту України Марину Фуртат (ЗОШ № 7-друге місце), Олену Ковтун (ЗОШ №4- трете); за програмою другого спортивного розряду Тетяну Зінченко (ЗОШ № 7 - третє).

Команду" готували тренери-вйкладачі Т.В. Момоток, О.Є. Слободяник.

Дзюдо

В Охтирці відбулась першість області з дзюдо серед учнів 1994-1995 р.н., де вихованці Роменської ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому зайняли перше командне місце.

В особистому заліку переможцями у своїх вагових категоріях стали Антон Агеенко, Антон  Борков,   Роман   Лакіза, Віталій Кіруцак, Олександра Бутова, Валерія Ведмідь, Сергій Козьменко, Анна Шепель, В'ячеслав Семковський. Серед призерів - Ігор Шостак, Артем Хомула.

У складі збірної команди Сумської області Антон Агеенко, Роман Лакіза, Віталій Кіруцак захищатимуть честь області на чемпіонаті України з дзюдо в місті Луцьку.

Команду до змагань готували тренери-викладачі ДЮСШ О.Г. Ботуш та Г.О. Богуш.

Настільний теніс

ЗОШ № 7 приймала міські змагання серед школярів з настільного тенісу "Золота осінь".

У командному заліку місця розподілилися таким чином: Перше - СЗОШ № 1, друге - школа-інтернат, третє - ЗОШ № 7. В особистому заліку переміг Валерій Кошарний: (СЗОШ № 1), срібло у Дарі Дмитренко (ЗОШ № 11), бронза дісталася Михайлові Сімковському (№11).Сергій Закорко