Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Податківці викрили у Ромнах нелегальну АЗС
Податківці викрили у Ромнах нелегальну АЗС
Новини міста
Вівторок, 16 лютого 2010, 21:26      Ромни, Сумська область

Оперативники податкової міліції отримали інформацію, що на одній із автозаправних станцій м. Ромни відбувається торгівля неякісним пальним за готівку і без видачі товарних чеків.

З метою перевірки інформації податківці провели на автозаправній станції закупку пального та отримали підтвердження того, що реалізація його здійснюється незаконно, за відсутності реєстратора розрахункових операцій (касового апарату) та без будь-яких дозвільних документів, включаючи торговий патент на торгівлю нафтопродуктами.

Крім того, небезпечний об’єкт, що знаходиться поблизу житлового масиву, введений в експлуатацію без дозволу держгірпромнагляду, висновку екологів та перевірки МНС щодо відповідності об’єкту протипожежним нормам.

Не знайшли податківці в ході перевірки і будь-яких документів щодо походження пального.

У той же час оперативники почали відпрацьовувати версію щодо реалізації на АЗС пально-мастильних матеріалів, незаконно виготовлених з нафтопродуктів, які видобуваються на території Роменського району. Відповідні зразки пального направлено на експертизу.

У приміщення оператора знайдені та вилучені чорнові записи, які відображали рух ПММ. За попередніми даними підпільна заправка існувала понад 2 місяці і за цей час тіньовикам вдалось реалізувати близько 30-и тонн пального. Встановлено також, що роботу АЗС забезпечували 3 працівника, які обслуговували клієнтів та проводили відповідні профілактичні заходи.

Під час перевірки податківці вилучили заправний блок з двома розливними колонками для заправки автомобілів, залишки бензину та дизельного пального у підземних ємностях - близько 7-и тонн, – всього на суму близько 400 тис. грн.

Наразі проводяться заходи із встановлення власників нелегального бізнесу. Вирішується питання щодо порушення кримінальної справи.

 

http://100.sumy.ua

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

39
39

Вхід на Ромни. інфоОголошення