Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста За цінами на продукти харчування Сумщина посідає 14 місце в Україні
За цінами на продукти харчування Сумщина посідає 14 місце в Україні
Новини міста
Понеділок, 22 лютого 2010, 15:49      Ромни, Сумська область
Цінова ситуація в області розглядалася у п’ятницю 19 лютого на нараді при заступнику губернатора Олександрі Цупру. За його словами, облдержадміністрацією використані всі повноваження щодо державного регулювання цін на продукти харчування. Для посилення контролю за дотриманням законодавства у сфері виробництва та реалізації основних продовольчих товарів, аналізу конкурентних відносин на регіональному ринку продуктів харчування утворена робоча група з представників облдержадміністрації, контролюючих органів, - повідомляє офіційний сайт ОДА.

Як підкреслила начальник Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області Тетяна Шпаченко, за січень в області досягнуто нижчих, ніж у середньому по Україні, темпів зростання споживчих цін на продукти харчування 103,0% (по Україні - 103,2%) та загального індексу інфляції - 101,6% (по Україні -101,8%).

За індексом споживчих цін Сумщина посідає 8 місце серед регіонів України, у чому числі на продукти харчування - 14 місце.

На продовольчому ринку області станом на 10 лютого ціни майже на всі основні продовольчі товари на 0,1-21,8% нижчі від середніх по Україні. Вищими є ціни лише па крупу гречану (+5,9%), ковбасу 1 сорту (+0,1%), свинину (+0,2%) та яйця курячі (+1,3%).

За рейтингом вартості основних продовольчих товарів найвищий рівень цін станом на 17 лютого зафіксовано в торговельній мережі міста Суми та Великописарівського, Краснопільського, Охтирського, Путивльського районів; на продовольчих ринках міст Суми, Шостка та Кролевецького, Путивльського, Середино-Будського районів.

Найбільші з початку року темпи зростання цін зафіксовано в закладах торгівлі міста Глухів та Білопільського, Глухівського, Охтирського, Тростянецького районів; на продовольчих ринках міст Глухів, Ромни, Шостка та Білопільського, Буринського районів.

Як зазначив начальник головного управління економіки Олександр Сітак, протягом січня в області проведено 55 ярмарків з метою насичення споживчого ринку продуктами харчування за низькими цінами, на яких безпосередні товаровиробники тваринницької та рослинницької продукції реалізовували продукти харчування за цінами на 15-20% нижче ринкових.

 

http://100.sumy.ua

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

28
28

Вхід на Ромни. інфоОголошення