Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Техніка захоплює дітей
Техніка захоплює дітей
Новини міста
П'ятниця, 12 грудня 2008, 13:08      Ромни, Сумська область
Захоплення молоді технікою, новизною, перспективами її розвитку набуває дедалі більшого поширення та відповідно викликає прагнення до оволодіння її таємницями, опанування певної сфери технічних знань.

 

В Роменському центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю вже 28 років працює керівником радіотехнічного гуртка Юрій Строкань .

 

Він розповідає:

 

«Найважливішим напрямом діяльності керівника гуртка  є навчання дітей правильно трудитися: планувати роботу, економити і берегти матеріали та обладнання, застосовувати передові прийоми і методи праці, швидко і грамотно читати технічну документацію.

 

Наші гуртківці з цікавістю відвідують заняття радіотехнічного гуртка, бо керівник урізноманітнює їх заняття: проводить уроки-бесіди, уроки-лекції, виставки, конкурси. У нас діти вчаться виготовляти електронні годинники, частоміри, іграшки, дзвінки, мультиметри, приймачі, кольорово-музичні установки, ремонтують радіоапаратуру.

 

Знання і вміння набуті дітьми при вивченні радіосправи стають їм у пригоді в подальшому навчанні в технічних вузах, технікумах, училищах, при проходженні військової служби, в побуті.»

 

Творчий пошук форм і методів викладання програмового матеріалу, доцільне використання кожної хвилини на занятті, максимум уваги до всіх видів роботи, все це забезпечує високий науковий рівень знань. Як підсумок цього – неодноразові перемоги в обласних змаганнях з радіотехнічного конструювання (5 перших місць і 3 третіх місця) і участь у Всеукраїнських змаганнях у 2007 році.

 

І в цьому році знову перемога! 28-29 листопада команда роменців зайняла І командне місце в обласних змаганнях в місті Суми з радіотехнічного конструювання. В молодшій віковій категорії І місце зайняв Сергій Пінчук (ЗОШ №5), у старшій – Юрій Коваленко (ВПУ№14).

 

Тепер юні радіо конструктори захищатимуть честь області на Всеукраїнських змаганнях  в Києві.

 

Сергій Закорко

 

по матеріалам Світлани Яременко, завідуючої відділом техніки та спорту ЦПО та РТМ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфо