Ромны. Romny. Ромни. інфо

Злочин і діти
Новини міста
Неділя, 11 квітня 2010, 18:13      Ромни, Сумська область

Нещодавно закінчилася операція під умовною назвою «Магазин». Начальник кримінальної міліції у справах дітей Анатолій Книга розповів про деталі профілактичних заходів: «Дана операція в першу чергу була направлена на попередження пияцтва і тютюнопаління в дитячому середовищі, виявлення  порушень правил торгівлі, пов’язаних з продажем спиртних напоїв та тютюнових виробів, притягнення до відповідальності дорослих, які втягують неповнолітніх у пияцтво та наркоманію», - розповів Анатолій Володимирович.

Комплекс заходів проходив з 15 по 24 березня на території міста Ромни та Роменського району. За цей час було притягнуто до адміністративної відповідальності «аж» 5 неповнолітніх, з них 1 – за паління в забороненому місці, 4 – за розпиття спиртних напоїв та появу в громадському місці в стані алкогольного сп’яніння. До адміністративної відповідальності за продаж алкоголю неповнолітнім притягнуто 1 особу. 2 дорослих притягнули до відповідальності за втягнення неповнолітніх у розпиття спиртних напоїв  та доведення до стану сп’яніння.

Зараз працівниками кримінальної міліції у справах дітей проводиться операція «Генофонд» - протидія наркоманії серед неповнолітніх.

Зазначив Анатолій Володимирович те, що за правопорушення, скоєні дітьми, відповідальність несуть їх батьки. Найчастіше порушують закон ті неповнолітні, котрі мають повну свободу дій. І причиною злочинних дій є навіть не соціальний статус та доходи родини, а виховання – або його відсутність.

Тетяна Івасин


 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфоОголошення