Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Куди поділось молоко?
Куди поділось молоко?
Новини міста
Неділя, 11 квітня 2010, 18:16      Ромни, Сумська область

куди поділося молоко?Нещодавно я прийшла в магазин за молоком. Але на вітрині продукції Роменського молочного комбінату не було. На моє запитання – коли його привезуть – продавщиця зізналася, що більше завод не випускатиме молока. Моя журналістська цікавість підштовхнула мене до того, аби розібратися в даному питанні.

Я подзвонила до приймальної молочного комбінату (зараз офіційно він називається Приватне підприємство «Рось»). Спочатку жіночий голос мені відповів, що керівника немає на місці  і можливо буде після обіду. Після обіду мені сказали, що він у Сумах. Наступного дня терпець у того ж самого голосу на іншому кінці дроту чомусь урвався і на моє прохання прояснити дану ситуацію та розповісти, що ж з підприємством буде далі, жінка російською мовою відповіла: «Девушка, я не думаю, что мы должны давать комментарий по этому вопросу».

На жаль, почути думку Володимира Дмитровича Пляцука (керівника Роменського комбінату) мені так і не вдалося.

Цікаво було б знати і те, що тепер очікує як на саме підприємство, так і на його працівників. Раніше молочний комбінат славився випуском всього спектру молочної продукції. Та й якість товарів була дуже гарною. А що ж буде тепер?

Поки що на прилавках – молочні товари із інших міст, приводу для позитиву – мало, а запитань без відповідей – багато.

Ольга Калиновська

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим

Вхід на Ромни. інфоОголошення