Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Слово про Василя Головка
Слово про Василя Головка
Новини міста
Неділя, 11 квітня 2010, 18:17      Ромни, Сумська область

Василь Андрійович  Головко – лікар-уролог, письменник, музикант, чудовий співрозмовник, справжній Герой нашого часу. Минулої суботи він помер, не доживши кількох днів до свого 90-річчя. За своє довге, складне, цікаве життя він пройшов війну, 5-річне перебування в німецькому полоні, період повоєнної відбудови країни. Більше половини життя поруч з ним була його вірна дружина, подруга, колега Галина Василівна. Протягом останніх років Василь Андрійович мав серйозні проблеми зі здоров’ям, але оптимізму не втрачав ніколи.

Особисто мені довелося поспілкуватися з видатним роменцем близько 2 років тому. Пан Василь мав прекрасне почуття гумору, пам’ятав безліч найменших нюансів свого минулого, відрізнявся він і філософським ставленням до життя. Розмовляти з ним – справжнє задоволення. Приємно вразило те, що Василь Андрійович був активним користувачем комп’ютера та Інтернету. Саме завдяки цьому він підтримував зв'язок з донькою та онуками, які живуть за кордоном.

Вічна пам'ять Вам, Василю Андрійовичу!

Тетяна Івасин
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

2
2

Вхід на Ромни. інфоОголошення