Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Слово про Василя Головка
Слово про Василя Головка
Новини міста
Неділя, 11 квітня 2010, 18:17      Ромни, Сумська область

Василь Андрійович  Головко – лікар-уролог, письменник, музикант, чудовий співрозмовник, справжній Герой нашого часу. Минулої суботи він помер, не доживши кількох днів до свого 90-річчя. За своє довге, складне, цікаве життя він пройшов війну, 5-річне перебування в німецькому полоні, період повоєнної відбудови країни. Більше половини життя поруч з ним була його вірна дружина, подруга, колега Галина Василівна. Протягом останніх років Василь Андрійович мав серйозні проблеми зі здоров’ям, але оптимізму не втрачав ніколи.

Особисто мені довелося поспілкуватися з видатним роменцем близько 2 років тому. Пан Василь мав прекрасне почуття гумору, пам’ятав безліч найменших нюансів свого минулого, відрізнявся він і філософським ставленням до життя. Розмовляти з ним – справжнє задоволення. Приємно вразило те, що Василь Андрійович був активним користувачем комп’ютера та Інтернету. Саме завдяки цьому він підтримував зв'язок з донькою та онуками, які живуть за кордоном.

Вічна пам'ять Вам, Василю Андрійовичу!

Тетяна Івасин
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

40
40

Вхід на Ромни. інфоОголошення