Ромны. Romny. Ромни. інфо

ЗНОву про ЗНО
Новини міста
П'ятниця, 23 квітня 2010, 08:39      Ромни, Сумська область

Як відомо, тепер для вступу до вищого навчального закладу (незалежно від форми навчання) треба проходити тестування, яке і є перепусткою абітурієнтів до вишів. Врахувавши деякі помилки та недопрацювання попереднього року, Міністерство освіти внесло певні корективи. Цьогорічним абітурієнтам при вступі надано право подавати сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2008, 2009 або 2010 роках. Також регламентовано кількість вищих навчальних закладів і напрямків підготовки, куди абітурієнт може подати заяву: квота – не більше п'яти вищих навчальних закладів України та трьох спеціальностей. На відміну від попередніх років передбачено врахування середнього бала атестата з округленням до десятих частин бала (за 200-бальною шкалою).

Абітурієнтам на заочну форму навчання, які отримали освіту у 2007 році і раніше, цього року надано право вступати до вишів через тестування або за результатами вступних випробувань з конкурсних предметів.

Цього року у Ромнах виявилося 419 бажаючих пройти тестування з української мови. Рідна мова є обов’язковим предметом для всіх абітурієнтів. Також обов’язково потрібно здати тестування з математики або історії. Решту предметів учень обирає сам, залежно від вподобаного профілю. Цього року 291 бажаючий буде здавати іспит з історії, 283 – з математики, 126 – з географії, 104 – з англійської мови, 117 – з біології, 50 – з фізики та 32 – з хімії.

Тетяна Івасин
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим

Вхід на Ромни. інфоОголошення