Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Чужий мобільний телефон – кримінальні справа
Чужий мобільний телефон – кримінальні справа
Новини міста
Понеділок, 26 квітня 2010, 08:40      Ромни, Сумська область

29-річний Сергій, житель міста Ромни у приміщенні місцевого універмагу познайомився із чоловіком  20 років на ім’я Микола. Взявши по пляшці пива, вони приязно розмовляли. Раптом  Микола нібито щось згадав і попросив телефон, мовляв треба терміново зателефонувати.

«Я б дав тобі мобілку, але в мене немає грошей на рахунку», - зізнався Сергій. «Я тобі зараз поповню!» - швидко зорієнтувався новий знайомий. І Сергій віддав телефон.  Та варто було господарю телефона відвернутися на хвилину, як його «Nokia» зникла разом зі знайомим. Через деякий час до магазину, в якому працює Олена (дружина Сергія), зайшов хлопець. В руках у нього жінка помітила телефон, дуже схожий  на зниклий телефон свого чоловіка. А коли вона побачила, що на телефоні  і заставка та сама залишилась, усі сумніви зникли. Олена розповіла хлопцеві, що такий самий телефон викрали у її чоловіка і запитала де він його взяв.  Юнак розповів, що «махнувся» телефонами зі своїм приятелем. Наступного дня дружина потерпілого звернулась до міліції і розповіла про викрадений телефон, про вчорашнього «покупця» і про його друга.  Коли правоохоронці навідались до хлопця, той розповів, що придбав мобільний у свого знайомого. Як потім виявилось, це й був той самий «новий знайомий» Сергія.  Зараз співробітниками міліції  вирішується питання про порушення кримінальної справи по даному факту.

 

Сергій Закорко по інформіціїї Роменського МВ ГУМВС в Сумській області

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop27
konotop27

Вхід на Ромни. інфоОголошення