Ромны. Romny. Ромни. інфо

Плюси від співпраці
Новини міста
Вівторок, 01 червня 2010, 14:55      Ромни, Сумська область

Село Глинськ є дещо незвичним населеним пунктом . Тут функціонує аж три навчальні заклади різних профілів, а тому молоді у селі доволі багато. Безумовно, сьогодні представники підростаючого покоління  змінилися. І, на жаль, в гірший бік: у них часто на першому місці стоять сумнівні цінності – змагатися у кількості випитого алкоголю або викурених цигарок. 

 

Минулої середи у приміщенні Глинської сільської ради зустрілися представники громадськості, депутати та дільничні інспектори, котрі обслуговують дане село. Начальник дільничних інспекторів міліції Анатолій Лобода зазначив: «Треба активізувати співпрацю громадських формувань та міліції. Ви живете у цьому селі, краще знайомі з односельцями». Присутні на зібранні відмітили, що громадські формування мають змогу чергувати тільки на свята, адже їх збирають із відповідальних, а отже і працюючих людей.

Анатолій Іванович додав: «Сьогодні мало бажаючих співпрацювати з міліцією в плані інформування, бо люди налякані можливою помстою. Хотілося б проводити спільні рейди з представниками села по кафе та місцям масового зібрання молоді. На жаль, попри заборону продажу алкоголю особам віком до 18 років, багатьом продавцям байдуже, хто у них купить товар – лиш би продати й отримати прибуток. Якщо на них скласти адмінпротокол, це автоматично призводить до вилучення ліцензії, гроші за яку не повертають. І видати її на те саме ім’я, що і попередню, не можна».

Щодо крадіжок, то всі відмітили велику кількість посягань на майно стареньких одиноких людей. Дійсно, чомусь до фізично здорових молодих людей мало хто насмілиться проникнути. А от до беззахисної бабусі – легко. Прикро, що для злочинців вже немає жодних моральних принципів.

Сільський голова Глинська Сергій Філоненко підсумував: «Дільничні інспектори працюють нормально, ми задоволені якістю їхньої роботи». З ним всі погодилися, що інспектори Володимир Лавірко, Олександр Клименко та Вадим Сергієнко, які обслуговують окрім Глинська, ще і прилеглі села: Гудими, Братське, Андріяшівку, Василівку, Андріївку, Хоминці, Артюхівку, Волошнівку, Локню, Лесківщину, Ярошівку, Нову Греблю, Чеберяки, Сурмачівку, Шумське. Вони завжди приїздять на прохання жителів села.

Тетяна Івасин

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Вид на бульвар...
Вид на бульвар...

Вхід на Ромни. інфо