Ромны. Romny. Ромни. інфо

Назустріч літу
Новини міста
Середа, 09 червня 2010, 10:11      Ромни, Сумська область

останній дзвоник у навчальних закладахНу от і пролунав останній дзвоник у навчальних закладах. Всього у Ромнах протягом 2009-2010 навчального року навчалося 4566 учнів, 280 школярів закінчили 11 клас, 632 – випустилися із 9-их класів. Всі без виключення діти з нетерпінням чекали свята останнього дзвоника, щоб зробити крок назустріч літу і нарешті вдосталь награтися та відпочити від уроків.

 

У спеціалізованій школі № 1 27 травня очікували 64 випускники, першачки та решта учнів закладу. Їх вітали не лише батьки та вчителі, а й очільник міста Павло Помаран, начальник відділу освіти Зінаїда Горбик та представник обласного управління освітою Юрій Харламов.

Свято останнього дзвоника видалося не тільки радісним через близькість довгих літніх канікул, але і сумним через сльози на очах випускників, їх наставників та батьків. Найкращим учням – переможцям олімпіад – вручали грамоти. Не забули і про їхніх вчителів. Директор школи Валентина Судїна повідомила всім приємну звістку – наша Роменська спеціалізована школа № 1 увійшла до книги «Флагмани освіти та науки України» як один із найкращих навчальних закладів країни. Ще однією новиною є активне залучення інтерактивних технологій до освітнього процесу. З наступного навчального року батьки зможуть на спеціальному сайті школи довідатися про оцінки своєї дитини, домашні завдання  та рівень досягнень.

Окремим рядком хочеться сказати про Аню Татарінову – ученицю 9 класу. Під час її проникливого співу на очах багатьох матерів тремтіли сльози: пісня «Мама» звучала напрочуд щиро і мало кого залишила байдужим.

Тетяна Івасин

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

30
30

Вхід на Ромни. інфоОголошення