Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста з нагоди Дня захисту дітей
з нагоди Дня захисту дітей
Новини міста
Середа, 09 червня 2010, 10:12      Ромни, Сумська область

Вже став щорічним захід із привітанням школярів роменського інтернату з  нагоди Дня захисту дітей 1 червня. Представники Сумського керівництва ДАІ та Роменського відділення Державтоінспекції дбають про своїх підопічних, намагаються підтримати неповнолітніх діток.

 

До уваги учнів інтернату представили не лише подарунки вихованцям закладу, а й всілякі заходи з нагоди Дня захисту дітей. Зокрема, дітям дуже сподобалась вистава у виконанні клоунів, котрі намагалися залучити діток різного віку з нагоди пропаганди дотримання правил дорожнього руху. Від імені Сумського керівництва ДАІ діти отримали солодощі та спортивні товари. Від імені інших спонсорів діти отримали канцелярські товари. Особливих оплесків заслужили анімаційні персонажі у виконанні всіляких клоунів. Веселі персонажі розповідали дітям про важливість дотримання правил дорожнього руху, що дуже сподобалось вихованцям закладу.

Тетяна Івасин

 

з нагоди Дня захисту дітей

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop52
konotop52

Вхід на Ромни. інфоОголошення