Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Безмежна відсутність совісті
Безмежна відсутність совісті
Новини міста
Понеділок, 28 червня 2010, 21:26      Ромни, Сумська область

Довіряти свої гроші іншим людям – ризиковано. Ще ризикованіше – доручати іншим людям гроші цілого підприємства. А саме з такою проблемою часто стикаються керівники фірм, які займаються реалізацією продукції у роздрібну торгівлю.

 

Нещодавно прокуратура винесла вирок жінці, яка, працюючи на посаді менеджера, привласнила собі солідну суму коштів. Про деталі злочину нам повідомила помічник прокурора юрист І класу Світлана Думал.

Починаючи ще із червня 2008 року (тобто одразу після прийняття на роботу) громадянка П. регулярно привласнювала собі гроші, зібрані у торгових точках міста, району, а також двох сусідніх регіонів – Недригайлівського та Липоводолинського. Всього вона за два роки зуміла привласнити кошти в сумі  18900 гривень 88 коп., тобто вчинила злочин, передбачений  ч.3 ст. 191 КК України, кваліфікуючими ознаками якого є дії, вчинені повторно.

Жінку не зупиняла ні можлива перспектива кримінальної відповідальності, ні тим більше – звільнення з роботи. В результаті свого нахабства та повної відсутності совісті вона поплатилася волею. Вироком суду П. була засуджена до 3 років 6 міс. позбавлення волі.

Тетяна Івасин

 

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

40
40

Вхід на Ромни. інфоОголошення