Ромны. Romny. Ромни. інфо

Хроніка подій
Новини міста
Понеділок, 28 червня 2010, 21:29      Ромни, Сумська область

Роменський підпільний мільйонер

У селі Овлаші викрали рекордну суму грошей – понад 30 тис. грн. Саме на таку суму обіднів безробітний мешканець села після неочікуваного візиту до свого будинку невідомих поки що осіб. У світлу пору доби до будинку чоловіка проникли через вікно у ванній кімнаті і викрали 20 тис. грн., 1 тис. дол., золоті вироби. Всього потерпілий втратив 34 тис. грн. Зараз працівники міліції проводять ретельний огляд помешкання чоловіка та встановлюють коло можливих причетних.

 

Техно-бум

За минулий тиждень у черговій частині міліції зареєстровано заяви про викрадення крупної побутової техніки. Вночі до приміщення літньої кухні у 56-річної громадянки проникли невідомі і викрали телевізор. Поскаржилася також до міліції і її 28-літня «колега по нещастю». До її помешкання влізли невідомі і викрали комп’ютер. Щоразу злочинці проникали до будинків без особливих хитрощів: зламавши замки на вхідних дверях. «Допомогла» їм і відсутність господинь вдома та недостатній захист майна від посягань сторонніх.

 

Навіщо батареї влітку?

Саме така думка прийшла в голову турботливим «санітарам» села Ведмеже, коли вони проходили повз будинок культури. За малої кількості культурних заходів у селі одна із кімнат приміщення пустувала. Та й батареї влітку – ні до чого. Тож однієї ночі невідомі викрали звідси 11 батарей. До будинку культури вони проникли через вікно. Туди ж вони і вийшли – вже із прихопленими батареями.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

31
31

Вхід на Ромни. інфоОголошення