Ромны. Romny. Ромни. інфо

Хроніка подій
Новини міста
П'ятниця, 09 липня 2010, 08:09      Ромни, Сумська область

Невдалі посилка і посадка

У виправній колонії, що знаходиться у Перехрестівці, одному із засуджених передали посилку. Всі багажі проходять обов’язкову перевірку, в ході якої і вдалося встановити, що окрім дозволених речей була там захована  марихуана вагою близько 5 грам.

 

В ході проведення операції «Мак-2010» дільничні інспектори міліції проводять огляд, зокрема, присадибних ділянок. На одній із них було виявлено посадку 91 куща коноплі. При чому, господарка садиби – 52-річна жінка – явно не очікувала, що її скромний урожай зберуть так рано, та ще й міліціонери.

 

Чим думали?

Коли хочеться оновити свій гардероб, варіантів є маса. Один із них – купити щось на базарі. Але є і такі винахідники, які замість чесного способу обирають крадіжку. Нещодавно вдалося встановити, що у приватного підприємця із його торгового модуля на базарі викрали кілька шорт і футболок двоє неповнолітніх – 15 та 14 років. Безумовно, у їхньому віці хочеться виглядати красиво, але ж треба враховувати і те, що за нечесні вчинки рано чи пізно доведеться відповідати. А це вже привід замислитися – чи варто от так ризикувати своїм майбутнім заради «шмоток»?

 

Дроворуби попалися

Ліс – наше багатство. Цієї істини нас навчають ще у дитячому садку. Однак не всі гарно поводилися у садку, тому вагомість даної сентенції для них залишилась незрозумілою. Нещодавно у селі Посад двоє товаришів 35 та 30 років пішли у ліс і вирішили дещо прорідити насадження молодняка лип. Їм вдалося спиляти аж 11 молодих дерев, у процесі чого вони і попалися міліціонерам.

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел

Вхід на Ромни. інфоОголошення